Kočík pre bábiku 4v1 Landau Minnie Smoby od 18 mes

Popis produktu

SMOBY kočík pre bábiku 4v1 Landau Minnie je úžasná multifunkčná hračka pre dievčatá od 18 mesiacov. Dievčenský kočiarik sa dá poskladať až na 4 spôsoby: je to klasický hlboký kočík, športový kočík, autosedačka postieľka v jednom. Hodí sa pre bábiku veľkosti 42 cm. Kočík pre  bábiky je vyrobený z kvalitného plastu, má oblé tvary, vyhovuje potrebám najmenších dievčatiek – mamičiek. Veselá farebná kombinácia ružovej a zelenej robí túto hračku sviežou a hravou, neodolá jej žiadna malá princeznička. Kolieska kočíka zabezpečujú hladkú, ľahkú jazdu. Strieška sa dá polohovať, textilné časti sa čistia vlhkou handričkou. Je to skvelý prvý kočík pre dievčatá, ktoré sa učia chodiť a rady chodia na prechádzky so svojou bábikou.

Hra s bábikami okrem zábavy poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. S bábikami sa hrali už naše mamičky, babičky aj prababičky. Všetky dievčatá sa totiž veľmi rady starajú o svoju bábiku ako o vlastné bábätko, kúpu ju, kŕmia, uspávajú, obliekajú. Takouto starostlivosťou sa dievčatá približujú svetu dospelých a skúšajú, čo život mamičky prináša. Rozvíja sa ich jemná motorika a manuálne zručnosti, rozprávaním sa so svojim bábätkom sa rozvíjajú aj komunikačné a jazykové schopnosti detí. Vymýšľaním rôznych príbehov sa podporuje aj rozvoj detskej fantázie, predstavivosti a tvorivosti.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách SMOBY podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek SMOBY je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. SMOBY je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*32*45 cm
Rozmery balenia31*24*44 cm
Hmotnosť1,80 kg
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.