Kočík pre bábiku Minnie Chuli Pop Smoby hlboký (55 cm rúčka) ružovo-zelený od 18 mes

Popis produktu

Hlboký kočík pre bábiku Minnie Chuli Pop je vhodný pre malé deti už od 18 mesiacov. Kočík pre bábiku je prevedený v príťažlivej kombinácii tmavoružovej, svetloružovej a sviežej zelenej farby, s bodkovanou strieškou a krásnym obrázkom Disneyho postavičky Minnie, ktorá je tak obľúbenou u všetkých malých detí. Do kočíka sa zmestí bábika s rozmerom  42 cm. Detský kočík pre bábikypraktický úložný priestor, kde si deti môžu prevážať doplnky pre bábiku alebo iné hračky. Strieška kočíka je sklápateľná. Konštrukcia kočíka je pevná a kovová, v kombinácii s odolnými plastmi.

Výška rúčky kočíka pre detičky je vo výške 55 cm. Je to veľmi pevný a stabilný kočík, s jedinečným dizajnom, ktorý si získa srdce každého malého dievčatka. Vďaka svojej odolnosti a pevnej železnej konštrukcii deťom poslúži dlhé roky. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného hlbokého detského kočiara. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú.

Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Rozmery hlbokého kočíka60*38*67 cm. Na čistenie používajte iba hubku, ľahko navlhčenú vo vode.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*38*55 cm
Rozmery balenia35*23*60 cm
Výška rúčky55 cm
Hmotnosť2,50 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.