Kočík pre bábiku Baby Nurse Landau Shara Smoby hlboký (77 cm rúčka)

Popis produktu

Hlboký kočík pre bábiku Baby Nurse Landau Shara je stabilný a pevný kočík pre detskú bábiku vhodný pre dievčatká od 3 do 8 rokov. Je prevedený v peknej farebnej kombinácii bielej a bledoružovej farby s ružovým a modrým kvietkovaným vzorom s modrou rúčkou. Je to veľmi užitočný doplnok pre deti, ktorý dieťa môže používať ako klasický hlboký kočík pre bábiku. Výška rúčky kočiara pre deti je 77 cm. Celková výška kočíka je 107 cm a jeho šírka je 45 cm. Je vhodný pre bábiku s dĺžkou 42 cm.

Pod kočíkom pre deti je praktický úložný priestor, ktorý môžu deti využiť na odkladanie doplnok pre bábiku ale iných hračiek. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného kočíka pre deti. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku.

Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Môže sa tak vytvoriť skutočný vzťah. Rozmery kočíka pre deti Baby Nurse Landau Shara sú 107*45*72 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery107*45*72 cm
Celková výška107 cm
Výška rúčky72 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.