Mikrofón so stojanom Máša Smoby elektronický s hudbou a notami ružový

Popis produktu

Mikrofón pre deti Máša so stojanom s motívom populárnej rozprávky Máša a medveď je ideálnou hračkou pre vašu malú talentovanú speváčku, ktorá rada spieva a chce odštartovať svoju hviezdnu kariéru. Máša mikrofón a stojan pre deti má príjemnú kombináciu farieb ružovej a bielej. Detský stojan má polohovateľnú výšku. Celková výška detského hudobného stojanu na mikrofón je 135 cm. Taktiež je možné na detskom hudobnom stojane nastaviť uhol mikrofónu pre deti. Detský mikrofón Máša spolu s elektronickým stojanom pre deti má rozprávkový, ale moderný dizajn a je vhodný pre všetky talentované dievčatká od 3 rokov, ktoré milujú spev a túžia mať doma vlastný hudobný stojan s mikrofónom Detský hudobný stojan funguje na batérie 4 x AA/LR6, nie sú súčasťou hračky.

Detský elektronický stojan s mikrofón pre deti Máša je vyrobený z veľmi kvalitných plastových materiálov, ktoré sú odolné a príjemné na dotyk. Mikrofón pre deti sa zapína a vypína pomocou jedného z tlačidiel. Malá speváčka si svoje hudobné vystúpenie môže spríjemniť o špeciálne hudobné efekty, a to o 4 originálne melódie a 3 zvukové efekty. Po speváckom výkone sa môže malá spevácka hviezda odmeniť potleskom, ktorý sa spúšťa po zatlačení tlačidla na detskom mikrofóne so stojanom. Na elektronickom mikrofóne so stojanom je možné regulovať aj hlasitosť.

Na stojane je umiestnená aj ružová maketa hviezdy, ktorá krásne dotvára celý dizajn stojanu pre deti. Veľkou výhodou detského stojanu je aj stojan na umiestnenie textu pesničiek. Detský hudobný stojan na batérie spolu s mikrofónom je určený pre všetky dievčatká, ktoré rady spievajú, chcú neustále trénovať a pripraviť sa na ich hviezdnu spevácku kariéru. Hudobný stojan Máša spolu s mikrofónom bude ozdobou každej dievčenskej izby. Firma Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vyrába jedinečné modely detských hračiek najvyššej kvality pre vaše ratolesti. Produkt spĺňa európske štandardy kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše detičky. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery25*25*135 cm
Celková výška135 cm
Rozmery balenia27*9*43 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,24 kg
NoteBattery: 4 x AA/LR6
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné