Kočík Baby Nurse pre bábiku Smoby modro-šedý športový (62 cm rúčka)

Popis produktu

SMOBY detský športový kočík pre bábiku Baby Nurse je stabilný a pevný kočík pre detskú bábiku vhodný pre dievčatká od 3 do 7 rokov. Je prevedený v peknej nezvyčajnej tlmenej bielo-šedej a krémovej farebnej kombinácii s modrým lemovaním. Je to veľmi užitočný doplnok pre deti, ktorý dieťa môže používať ako klasický športový kočiar. Pod sedadlom je veľký úložný priestor, kde si dieťa môže uložiť doplnky alebo iné hračky. Výška rúčky kočiara pre deti je 62 cm.

Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou v kombinácii s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Na jednoduché prenášanie sa kočík dá zložiť a uložiť do auta. Je to realistická replika ozajstného kočíka. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Produkty SMOBY majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality.

Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. SMOBY je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Môže sa tak vytvoriť skutočný vzťah. Rozmery kočíka pre deti Baby Nurse sú 70*42*67 cm. Kočík pre bábiky je vhodný pre cca 50 cm veľkú bábiku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery70*42*67 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.