Kočík Hello Kitty Ma Premier pre bábiku Smoby bugina tmavoružový (49 cm rúčka)

Popis produktu

SMOBY detský kočík-bugina Hello Kitty Ma Premier pre bábiku je vhodný pre malé deti už od 18 mesiacov. Kočík pre bábiku je prevedený v príťažlivej kombinácii tmavoružovej a bielej farby, s pásikovanou sedačkou a krásnym obrázkom mačičky Hello Kitty, ktorá je tak obľúbenou u všetkých malých detí. Poťah kočíka je vyrobený z príjemného a kvalitného materiálu. Do kočíka sa zmestí bábika s rozmerom 42 cm. Konštrukcia kočíka je vyrobená z pevného a odolného plastu. Výška rúčky kočíka pre detičky je vo výške 49 cm. Je to veľmi pevný a stabilný kočík, s jedinečným dizajnom, ktorý si získa srdce každého malého dievčatka. Vďaka svojej odolnosti a pevnej železnej konštrukcii deťom poslúži dlhé roky.

Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou konštrukciou, s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného športového detského kočiara- buginy. Pred bábikou je plastová ochrana, aby nevypadla z kočíka. Kolesá sú plastové a vyrobené z pevného materiálu. Kočík sa jednoducho skladá a nezaberá veľa miesta. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú.

Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Produkty SMOBY majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. SMOBY je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Rozmery hlbokého kočíka36*45*49 cm. Na čistenie používajte iba hubku, ľahko navlhčenú vo vode.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery36*40*49 cm
Celková výška49 cm
Rozmery balenia37*9*61 cm
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,10 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.