Kočík pre bábiku Baby Nurse Peppa Pig Smoby bugina (49 cm rúčka) od 18 mes

Popis produktu

Smoby bugina pre bábiku Baby Nurse Peppa Pig je odolný a pevný kočík pre bábiku, vhodný pre dievčatá od 18 mesiacov. Dievčenský kočiarik má nežné ružové odtiene, sedacia časť je biela, s obrázkami rozprávkového prasiatka Peppa Pig. Prasiatko Peppa je utešené krochkajúce zvieratko, ktoré svojimi každodennými príhodami zabáva najmenšie deti na televíznych obrazovkách už niekoľko rokov. Deti zaujíma hlavne hrou farieb a spoznávaním sveta spolu so svojimi zvieracími kamarátmi a nejedno malé dievčatko túži práve po kočiariku pre bábiky s takýmto motívom. Detský kočík je vhodný pre bábiku s rozmerom 42 cm. Celková výška kočíka pre bábiku je 49 cm, poslúži aj opora pri prvých krôčikoch najmenších detí.

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša. Kočík je výborný doplnok na starostlivosť o bábiku, je ľahký a zamatový na dotyk, takže aj tie najmenšie dievčatká s ním môžu vyraziť do ulíc a zahrať sa na dospelých. Práve napodobňovaním života dospelých  sa deti najskôr naučia ako sa orientovať v reálnom svete. Je preto dôležité poskytovať im čo najviac podnetov na takéto hry a kočiar Baby Nurse Peppa Pig je na to ideálnym prostriedkom.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky sú chránené pred vyblednutím, farby zostávajú rovnako žiarivé ako v deň kúpy počas dlhých rokov a hračka vyzerá dlho ako nová. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery36*40*49 cm
Celková výška49 cm
Výška rúčky49 cm
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.