Kočík Baby Nurse Ma Premier Bugy Smoby pre bábiku (49 cm rúčka)

Popis produktu

SMOBY detský športový kočík pre bábiku Baby Nurse Ma premier Bugy je stabilný a pevný kočík pre detskú bábiku vhodný pre dievčatká od 18 mesiacov. Je prevedený v peknej farebnej kombinácii bielej a ružovej farby s ružovým a modrým kvetinkovým vzorom na sedačke pre bábiku. Je to veľmi užitočný doplnok pre deti, ktorý dieťa môže používať ako klasická športová bugina. Výška rúčky kočiara pre deti je 49 cm. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami.

Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstnej detskej buginy. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Produkty SMOBY majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

SMOBY je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Môže sa tak vytvoriť skutočný vzťah. Rozmery kočíka pre deti Baby Nurse Ma Pro Bugy sú 36*40*49 cm. Kočík je vhodný pre bábiku s rozmerom 42 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery36*40*49 cm
Celková výška49 cm
Rozmery balenia36*40*49 cm
Výška rúčky49 cm
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.