Baby Nurse Combi clip kočík má výšku rúčky 64 cm od zeme a je pre deti od 3 rokov.

| Vek | Od 3 rokov |
| Pôvod | Francúzsko |
| Rozmery | 53*35*63,5 cm |
| Celková výška | 64 cm výška rúčky |
| Rozmery balenia | 32*24*55 cm |
| Mechanické | Áno |
| Balenie | Áno |
| Hmotnosť | 2,30 kg |
| Set produktov | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...