Kočík Frozen pre bábiku Landau Pop Smoby hlboký (54 cm rúčka) od 18 mes

Popis produktu

Smoby detský hlboký kočík pre bábiku Landau Pop Frozen je stabilný a pevný kočík pre detskú bábiku vhodný pre dievčatká od 18 mesiacov. Je prevedený v peknej farebnej kombinácii modrej a bielej farby s ružovými detailami a so vzorom snehových vločiek. Na prikrývke je motív princezien z rozprávky Frozen. Frozen - Ľadové kráľovstvo je u dievčat mimoriadne obľúbený motív a zaručene zaujme každú malú slečnu. Je to veľmi užitočný doplnok pre deti, ktorý dieťa môže používať ako klasický hlboký kočík pre bábiku. Kočík má jemné oblé tvary. Výška rúčky kočiara pre deti je 54 cm. Je vhodný pre bábiku s dĺžkou 42 cm.

Predné kolieska detského kočíka sú menšie a otáčajú sa o 360 stupňov. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného detského kočiara. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku.

Produkty Smoby majú vysokú kvalitu a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Môže sa tak vytvoriť skutočný vzťah. Rozmery kočíka Landau Pop Frozen 46*38*54 cm.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery46*38*54 cm
Celková výška54 cm
Rozmery balenia33*18*56 cm
Výška rúčky54 cm
Hmotnosť2,33 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.