Kočík pre bábiku Baby Nurse Poussette Pop Smoby zlatá edícia (53,5 cm rúčka) od 18 mes

Popis produktu

Športový kočík pre bábiku Baby Nurse Poussette Pop je stabilný a pevný kočík pre detskú bábiku vhodný pre dievčatká už 18 mesiacov. Je prevedený v peknej farebnej kombinácii zlato-bielej farby s ružovým  vzorom na sedačke pre bábiku a rúčke. Je to veľmi užitočný doplnok pre deti, ktorý dieťa môže používať ako klasický športový kočiar. Výška rúčky kočiara pre deti je 53,5 cm. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami.

Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného kočíka. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Môže sa tak vytvoriť skutočný vzťah. Rozmery kočíka pre deti Baby Nurse Poussette Pop sú 46*38*54 cm. Vhodný pre bábiku s rozmerom 42 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery46*38*54 cm
Celková výška53,5 cm
Rozmery balenia53*13*47 cm
Výška rúčky53,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,90 kg
Farbazlatá
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.