Kočík pre bábiku Hello Kitty Chuli Pop Car Smoby hlboký (55 cm rúčka) od 18 mes

Popis produktu

Smoby športový kočík Hello Kitty Chuli Pop Car je vhodný pre deti už od 18 mesiacov. Kočík pre bábiku je prevedený v príťažlivej kombinácii svetloružovej a bielej farby, s pásikovanou sedačkou a krásnym obrázkom mačičky Hello Kitty, ktorá je tak obľúbenou u všetkých malých detí. Do kočíka sa zmestí bábika s rozmerom  42 cm. Detský športový kočík pre bábiky má praktický úložný priestor, kde si deti môžu prevážať doplnky pre bábiku alebo iné hračky. Strieška kočíka je sklápateľná a polohovateľná. Konštrukcia kočíka je pevná. Poťah kočíka je z kvalitného a odolného textilného materiálu.

Výška rúčky kočíka pre detičky je vo výške 55 cm. Je to veľmi pevný a stabilný kočík, s jedinečným dizajnom, ktorý si získa srdce každého malého dievčatka. Vďaka svojej odolnosti a stabilnej konštrukcii deťom poslúži dlhé roky. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn z odolných plastov. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného športového detského kočiara- buginy. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú.

Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Rozmery kočíka Smoby38*58*55 cm. Na čistenie používajte iba hubku, ľahko navlhčenú vo vode.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*60*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia35*13*60 cm
Hmotnosť2,00 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.