Drevená veža Himalaya Tour Smoby

Popis produktu

SMOBY detská drevená preliezačka Himalaya Tour je unikátne centrum zábavy pre všetky deti. Je to skvelý komplex, ktorý je vhodný pre deti už od 3 rokov. Zábavné centrum SMOBY obsahuje detskú šmykľavku s praktickým došmykom a plochou na šmýkanie dlhou až 230 cm. Deti majú k dispozícii lezeckú stenu so 6 stúpačkami, množstvo preliezok, lano na šplhanie s uzlami, hojdačku pre dve deti ako aj tanierovú hojdačku. V hornej časti preliezky je vyhliadková časť, kde si dieťa vylezie po rebríku. Toto jedinečné a unikátne drevené centrum na lezenie, šplhanie, plazenie, hojdanie a šmýkanie je vyrobené z kvalitného borovicového dreva v kombinácii s pevným a odolným plastovým materiálom. Plastové prvky sú vyrobené z kvalitného pevného plastového materiálu, ktorý je zamatový na dotyk a pre deti veľmi bezpečný. Je obohatený o anti UV filter, ktorý farby plastu chráni pred vplyvom priameho slnečného žiarenia, a tak zaručuje že farby zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov užívania.

Výška komplexu je 250 cm. Šmykľavka pre deti, ktorá je súčasťou komplexu Himalaya Tour sa dá počas horúcich letných dní napojiť na hadicu, a dieťa sa šmýka na vode. Má tak svoj malý tobogan. Je to skvelé centrum zábavy vhodné na hru pre viac detí. Hojdačka pre deti má kovovú konštrukciu a je pevne upevnená na drevenej časti konštrukcie. Vedľa hojdačky je tanierová hojdačka vhodná pre 1 dieťa. Je svetlozelenej farby a je upevnená na pevnom lane. Toto centrum je všetko čo vaše dieťa potrebuje na pestovanie rovnováhy, koordinácie, podporu opornej sústavynekonečnú zábavu počas celého detstva. Zážitkové centrum Himalaya Tour je vhodné pre deti od 3 rokov. Už od útleho veku sa deti učia šplhať, liezť, hojdať sa, šmýkať a liezť po lezeckej stene.

Masívna drevená konštrukcia je pevná a odolná voči vplyvom poveternostných podmienok. Priemer drevených hranolov je 10 a 8 cm. Drevo je naturálny prvok a preto podlieha zmenám pri rôznych teplotách a vlhkosti. Priemer kmeňa sa môže mierne líšiť. Postupom času sa môžu objaviť mierne praskliny, ktoré neohrozujú kvalitu a pevnosť konštrukcie. Impregnačná ochrana dreva zaisťuje účinnú ochranu vonkajšej časti dreva. Drevo použité na stavbu preliezačky nebude podliehať hnilobnému procesu minimálne počas 10 rokov, čo zaručuje výrobca SMOBY. Bezpečnosť masívneho centra zábavy je dosiahnutá iba vtedy, ak je komplex zasadený podľa návodu do zeme. Všetky ostatné drevené časti sú bezpečné pre najmenšie deti. SMOBY je francúzsky výrobca detských hračiek a doplnkov na hranie pre deti všetkých vekových kategórii. Francúzsky šarm a precíznosť v spojení z kvalitnými materiálmi a európskou kvalitou sa snúbi v každom produkte SMOBY. Rozmery drevenej preliezačku sú 430*325*250 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery450*325*250 cm
Celková výška250 cm
Rozmery balenia180*48*82 cm, 300*24*26 cm, 250*24*26 cm
Hmotnosť156 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.