Pracovná dielňa Autá Neontech Racers Smoby s mechanickou vŕtačkou a 20 doplnkami

Popis produktu

Pracovná dielnička Autá Neontech Racers od firmy Smoby je krásna hračka ideálna pre deti, ktoré milujú autá. Nádherne sa hodí do chlapčenskej detskej izby. Celá dielňa, vrátane všetkých doplnkov, je vyrobená z kvalitných a odolných plastov, ktoré dlho vydržia, no zároveň sú aj príjemné na dotyk a šetrné k pokožke. Červená a čierna farebná kombinácia dielne navodzuje dojem závodnej stajne. Stojí na štyroch nohách, pričom sú v dvoch pároch spojené konštrukciou v tvare X, aby bol stolík pevný a stabilný. Táto konštrukcia navyše slúži aj na držanie úložného priestoru, kde si môže malý automechanik odkladať svoje náradie. Dielnička je celá polepená neónovými nálepkami, ktoré v noci svetielkujú.

Pracovná doska je miestom, kde si automechanik môže odložiť autíčko McQueen, známeho z rozprávky Autá, ktorá je detí veľmi obľúbená. Toto autíčko je možné rozobrať na niekoľko častí a potom znova zložiť, aby sa s ním mohol potom hrať. Je to skvelá zábava pre malého mechanika. Rovnako ako dielnička je aj auto McQueen polepené svetielkujúcimi nálepkami. Na pravej strane pracovnej plochy nájde automechanik malý zverák, ktorým si môže autíčko pridržať. Na ľavej strane zas nájde mechanickú vŕtačku, ktorá sa jednoducho ovláda stláčaním tlačidla.  Pomocou nej môže skladať autíčko. Na pracovnej ploche sú aj malé dierky na skrutkovanie skrutiek, kde si môže malý automechanik trénovať a zlepšovať svoje zručnosti.

Nad pracovnou plochou sa nachádza pracovný panel, na ktorý je možné ľubovoľne prichytiť pracovné náradia ako kombinačky alebo imbusový kľúč, bez ktorých sa žiadny automechanik nezaobíde. Pracovná dielnička Cars Neontech Racers je dizajnovo veľmi krásna hračka od francúzskej spoločnosti Smoby, ktorá má dlhu tradíciu a je zárukou dodržania najprísnejších európskych štandardov. Dielnička je vhodná najmä pre chlapcov vo veku od 3 rokov. Rozmery produktu sú 49*27*57 cm. Pri tejto hračke si dieťa buduje sociálne cítenie, pretože sa môže hrať s kamarátmi. Jeden môže byť automechanik a druhy môže byť pretekár. Okrem toho, že si pritom užijú hromadu zábavy, si dieťa zlepšuje aj motorické schopnosti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*27*75 cm
Celková výška75 cm
Výška pracovnej plochy43 cm
Rozmery balenia59*13*59 cm
Hmotnosť1,98 kg
Noteneonove nalepky
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.