Kamión Mack Truck Autá Neontech Box Smoby elektronický s autíčkom McQueen

Popis produktu

Smoby elektronický kamión - box Mac Truck s autíčkom z rozprávky Cars (Autá) je krásny set autíčok na baterky s množstvom rôznych funkcií a efektov. Rozprávku Cars - Autá pozná každý malý chlapec a je u nich veľmi obľúbená. Kamión slúži jednak ako kufrík na celý set so všetkým príslušenstvom, jednak ako plnohodnotná servisná stanica pre autíčko Lightning McQueen. Hračkárske autíčko vie obslúžiť ako na skutočných pretekoch a vďaka peknému veselému dizajnu pekne vyzerá na poličke v detskej izbe. Kamión aj autíčko McQueen sú prevedené v krásnej, žiarivej červenej farbe v kombinácii so striebornou farbou a celý vzhľad dopĺňajú kvalitné nálepky.

Keď sa odklopí predná kapota hračkárskeho kamiónu, otvorí sa priestor na tri kusy pracovného náradia - kľúč, skrutkovač a kombinačky, ktoré sú nevyhnutné pri oprave a montáži pretekárskeho autíčka McQueena. Autíčko na hranie sa nachádza v kamióne počas prevozu, a keď sa spustí zadná rampa, autíčko ľahučko vyjde z kamióna. Počas servisných prác sa odklopí bočná stena detského kamiónu a odhalí dokonalý servis so štartovacím boxom, pumpu na tankovanie a tabuľu s informáciami o stave pretekov. Všetky tieto precízne detaily budú zárukou, že sa vaše dieťa nebude vedieť hračky nabažiť a strávi pri nej hrou dlhé hodiny.

Set elektronického kamiónu s autíčkom Carsmnožstvo svetelných a zvukových efektov. Dohromady jedenásť rôznych zvukov sa aktivuje podľa potreby, takže vaše dieťa môže popustit uzdu fantázií. Pri tankovaní vydáva zvuk "glo-glo", keď vyštartuje na preteky, ozve sa hlasné "Go!" a rôzne iné, pričom kamión svetielkuje. Tento krásny set kamiónu na baterky s autíčkom z rozprávky Cars poteší všetkých chlapčekov od 3 rokov. Funguje na dve batérie AA/LR6, jeho dĺžka je 45 cm a dĺžka autíčka McQueen je 20 cm. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca detských hračiek prvotriednej kvality a je zárukou spoľahlivosti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*14*24 cm
Rozmery balenia22*48*19 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.