Autodielňa s autíčkom Autá Smoby a letecký hangár s lietadlom Planes v kufríku

Popis produktu

SMOBY detská autodielňa Cars a letecký hangár Planes v kufríku sú moderné hračky s krásnym dizajnom. Sú ideálne pre malých chlapcov, ktorí sa radi hrajú s náradím a milujú autíčka a lietadlá. Kufríky, vrátane autíčka, lietadla a všetkých doplnkov, sú vyrobené z kvalitných plastov, ktoré sú príjemné na dotyk a zároveň sú veľmi odolné a dlho vydržia. Pri výrobe sa dbalo na bezpečnosť, preto sú všetky tvary zaoblené, čo navyše dodáva hračkám moderný vzhľad. Autodielňa je prevedená v pekne červenej a čiernej farebnej kombinácii doplnená o strieborné prvky, hangár je oranžovo-šedý.

Navyše je celá polepená neónovými nálepkami, ktoré sa v tme krásne rozsvietia a pekne ozdobia detskú izbu. V cene sú oba kompletné kufríky. Kufríky majú vysúvacie rúčky, preto si ich môže malý automechanik či letec všade zobrať so sebou. Po otvorení sa z kufríka stane plne vybavená autodielňa respektíve letecký hangár. Otvárajú sa vyklopením krídla na boku. Vnútri sa nachádzajú náradia ako skrutkovač či kľúč. Rovnako tak sa vnútri nachádza aj autíčko McQueen, známe z rozprávky Autá a lietadielko Dusty z rozprávky Planes.

Autíčko aj lietadielko sa dajú rozobrať za pomoci náradia a potom opäť poskladať. Pred každým závodom tak malý automechanik môže autíčku vymeniť kolesá a pred každým letom môže malý letec skontrolovať motor lietadla. Pri takejto hre si dieťa zlepší jemnú motoriku a naučí sa rozoznávať náradia aj jeho účel. Detská autodielňa a hangár od francúzskeho výrobcu SMOBY spĺňajú najprísnejšie európske štandardy. Vhodné sú pre deti vo veku od 3 rokov. Rozmery autodielne a hangáru samostatne sú 28*12*16 cm.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery28*12*16 cm
Rozmery balenia28*12*16 cm
Hmotnosť0,53 kg
Notenalepky svietiace v tme
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.