Pracovná dielňa Black&Decker Bricolo center Smoby s mechanickou vŕtačkou a 60 doplnkami

Popis produktu

SMOBY detská pracovná dielňa Black&Decker Bricolo Center je komplexne prepracovaná hračka vyrobená s citom pre detail. Je ideálna pre chlapcov, ktorých bavia domáce práce, radi sa hrajú na malých kutilov a baví ich tvoriť. Pracovná dielnička je vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Ide o plasty, ktoré sú veľmi odolné a dlho vydržia. Popritom sú ale aj zamatovo príjemné na dotyk. Celý stolík bol vyrobený so zreteľom na bezpečnosť a preto sú všetky tvary zaoblené. Jednotlivé doplnky, teda pracovné náradie, je vyrobené tak, aby bolo pre dieťa čo najjednoduchšie na uchopenie a následné používanie. Prevedený je vo farbách skutočného náradia. Ide o čiernu a červenú farebnú kombináciu, ktorá je doplnená o striebornú farbu. Pracovná dielňa stojí na štyroch nožičkách, ktoré sú spolu spojené poličkou na odkladanie rôznych druhov doplnkov. To stolíku dodáva dostatočnú stabilitu a pevnosť, aby mohol malý kutil pracovať.

Pracovná plocha je v krásnej červenej farbe a obsahuje v sebe malé dierky. Tie slúžia na skrutkovanie a dieťa si na nich môže trénovať skrutkovanie, pričom si cibrí jemnú motoriku, ktorá je v dospelosti veľmi dôležitá. Je na nej aj malé autíčko vo farbách pracovnej dielničky, takže dokonale k stolíku ladí. Toto autíčko je možné skladať a rozkladať pomocou náradia, ktoré je v dielničke dostupné. Autíčko si pritom môže kutil pridržať v malom striebornom zveráku. Pracovná plocha má aj panel, ktorý je s ňou kolmý a poskytuje priestor pre ďalšie náradie, ktoré je možné na paneli ľubovoľne pomocou úchytiek skladovať. Malý kutil si tam môže napríklad odložiť kladivko, kľuč či skrutkovač. Na pravej strane panelu je držiak na mechanickú vŕtačku, ktorá sa ovláda stláčaním tlačidla. Vrch pracovného panelu je lemovaný krásnymi červenými nádobkami na skrutky, matice a iné kutilské nutnosti, ktoré k dielni neodmysliteľne patria.

Dielnička obsahuje bohatú výbavu – spolu až 60 doplnkov. S touto hrou sa dieťa zabaví na dlhé hodiny. Okrem toho si však odnesie aj omnoho cennejšie veci, ako je zlepšenie zručnosti, manuálne schopnosti a cit pre detail. Rovnako tak sa aj naučí rozoznávať jednotlivé typy náradia, takže v neskoršom veku už bude vedieť, ktorý nástroj ma kde a načo použiť. Pri hre zapojí fantáziu a vyskúša svoju tvorivosť. Navyše môže k hre prizvať aj kamarátov a budovať si tak zmysel pre spoluprácu. Vhodný je najmä pre chlapcov vo veku od 3 rokov. Rozmery dielničky sú 52*34*103cm. Pracovná dielňa Black&Decker Bricolo Center je kvalitná a krásna hračka od francúzskej spoločnosti SMOBY, ktorá má bohatú tradíciu a spĺňa najprísnejšie európske štandardy. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52*34*103 cm
Celková výška103 cm
Výška pracovnej plochy53 cm
Hmotnosť3,41 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.