Pracovný vozík Planes Smoby s lietadlom, mechanickou vŕtačkou a 17 doplnkami

Popis produktu

SMOBY detský pracovný vozík Planes je veľmi pekne spravená a praktická hračka. Je dokonalá pre deti, ktoré baví hrať sa s pracovným náradím a milujú lietadielka. Pracovný vozík je prevedený v oranžovej farbe v kombinácii so šedou farbou a doplnený o svetlomodré prvky, ktoré na vozíku pôsobia veľmi osviežujúco a hravo. Vyrobený je z kvalitných plastov, ktoré sú šetrné k pokožke a príjemné na dotyk. Pritom ale veľa vydržia a sú veľmi odolné. Vozík je dvoch kolesách, ktoré sa s ľahkosťou otáčajú. Preto si môže malý mechanik svoj prenosný hangár brať všade so sebou. Vozík je rozložený do troch poschodí. Spodné poschodie je najväčšie a slúži na odloženie náhradných dielov, náradia alebo aj iných hračiek.

Druhá svetlomodrá polička je menšia a tiež slúži na uschovanie náradia. Vrchné poschodie je hangárom a pristávacou dráhou pre lietadielko Dusty, ktoré sa dá rozobrať na 12 častí a potom opäť poskladať. Malý mechanik tak môže lietadielko pred každým odletom dôkladne skontrolovať. Všetko náradie je ergonomicky riešené tak, aby presne zapasovalo do malej ruky dieťaťa, ktoré nebude mať problém s jeho správnym uchopením a následným používaním. Na vrchnej časti je odložený francúzsky kľúč, ktorý z vrchnej časti visí a vedľa neho je úchytka na kombinačky. Svoje miesto má aj mechanická vŕtačka, ktorá je súčasťou vozíka - spolu obsahuje až 17 doplnkov.

Ovláda sa veľmi jednoducho a to stláčaním tlačidla, ktoré roztočí otáčaciu hlaveň. Detský pracovný vozík Planes je detailne prepracovaná a zábavná hračka od francúzskej spoločnosti SMOBY, ktorej dlhá tradícia garantuje najvyššiu európsku kvalitu. Rozmery tohto krásneho vozíku sú 27*31*57 cm. Veľmi pekne ozdobí chlapčenskú detskú izbu. Deti sa s týmto vozíkom nielen do sýtosti zabavia, ale sa aj priučia dôležitým veciam. Zlepšia si jemnú motoriku, cit pre detail a manuálnu zručnosť. Vzbudí u nich záujem o letectvo. Môžu sa hrať aj s kamarátmi na mechanika a pilota a budovať si tak sociálne cítenie, či zmysel pre tímovú spoluprácu. Vhodný je pre deti vo veku od 3 rokov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27*31*57 cm
Celková výška57 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.