Pracovný stôl Lietadlá Smoby s lietadlom Dusty, mechanickou vŕtačkou a 80 doplnkami

Popis produktu

Detský pracovný stôl Planes (Lietadlá) od francúzskeho výrobcu Smoby je krásna a kvalitná hračka. Ideálna pre malých chlapcov, ktorí milujú lietadlá a práca s náradím. Prevedený je v oranžovej, šedej a čiernej farebnej kombinácii. Doplnený je o prvky svetlomodrej farby, ktoré pôsobia veľmi sviežo a hravo. Stolík stojí na štyroch nohách, ktoré sú spolu spojené spodnou poličkou, kde si môže malý kutil odložiť náradie a rôzne doplnky. Takáto konštrukciu dodáva stolíku pevnosť a stabilitu, tak aby bolo na stole možné pracovať bez obáv. Stolík bol vyrobený s dôrazom na bezpečnosť, takže všetky tvary sú zaoblené, aby si o ne dieťa nezavadilo a neublížilo si. Pracovný stolík pre malého kutila je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a dlho vydržia. Popritom sú však šetrné k zdraviu a zamatovo príjemné na dotyk.

Pracovná plocha má z prednej strany nápis Dusty, čo je meno lietadielka známeho z Disney rozprávky Lietadlá, ktorá je u detí veľmi populárna. Na pravej strane pracovnej plochy sa nachádza malý zverák na uchytenie lietadielka Dusty. Lietadielko sa dá za pomoci mechanickej vŕtačky rozložiť až na 12 častí a následne zložiť do pôvodného stavu. Malý kutil tak môže pred každým letom skontrolovať stav svojho lietadielka. Mechanická vŕtačka sa ovláda jednoduchým stláčaním tlačidla. Svoje miesto ma na pravej strane pracovné stolíka a je tak vždy po ruke. Na oboch stranách pracovnej plochy sú zavesené nádobky, kde si kutil môže uložiť rôzne komponenty alebo skrutky. Pracovná plocha je doplnená o pracovný pult, ktorý slúži na uchytenie skrutkovača, francúzskeho kľúču a kladivka. Z vrchnej časti je lemovaný nádobkami v krásnej svetlomodrej farbe.

Spolu stolík pre malých opravárov obsahuje až 80 doplnkov. Detský pracovný stôl Planes je krásna, komplexná hračka vyrobená so zmyslom pre detail od francúzskej spoločnosti Smoby, ktorá má dlhú tradíciu a je garanciou dodržania tých najvyšších európskych štandardov. Vhodný je pre deti vo veku od 3 rokov. Rozmery sú 60*34*103 cm. S touto hračkou si dieťa užije hromadu zábavy. Môže zapojiť fantáziu a zlepšovať svoju tvorivosť. Pri narábaní s nástrojmi cibrí jemnú motoriku a manuálnu zručnosť, ktorá je v neskoršom veku veľmi dôležitá. Navyše sa naučí rozoznávať rôzne druhy nástrojov a ich praktické využitie. Do hry môže zapojiť aj kamarátov. Jeden môže byť pilot a druhý mechanik. Takáto hra u detí buduje sociálne cítenie a rovnako tak si aj vytvorí zmysel pre tímovú spoluprácu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*34*103 cm
Celková výška103 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.