Autodielňa Autá Neontech Racers Smoby s nástrojmi a autom McQueen

Popis produktu

Smoby detská autodielňa Cars Neontech Racers v kufríku je moderná hračka s krásnym dizajnom. Ideálna pre malých chlapcov, ktorí sa radi hrajú s náradím a milujú autíčka. Kufrík vrátane autíčka a všetkých doplnkov je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú príjemné na dotyk a zároveň sú veľmi odolné a dlho vydržia. Pri výrobe sa dbalo na bezpečnosť, preto sú všetky tvary zaoblené, čo navyše dodáva hračke moderný vzhľad. Autodielňa je prevedená v pekne červenej a čiernej farebnej kombinácii doplnená o strieborné prvky.

Pôsobí tak ako skutočná pretekárska stajňa. Navyše je celá polepená neónovými nálepkami, ktoré sa v tme krásne rozsvietia a pekne ozdobia detskú izbu. Kufrík má vysúvaciu rúčku, preto si ho môže malý automechanik všade zobrať so sebou. Po otvorení sa z kufríka stane vybavená autodielňa. Otvára sa vyklopením krídla na boku. Vnútri sa nachádzajú náradia ako skrutkovač či kľúč. Rovnako tak sa vnútri nachádza aj autíčko McQueen, známe z rozprávky Autá, ktorá je u detí veľmi populárna.

Autíčko sa dá rozobrať za pomoci náradia a opäť poskladať. Pred každým závodom mu malý automechanik môže vymeniť kolesá, alebo skontrolovať motor. V dielničke sa nachádza aj panel na odloženie náhradných pneumatík. Pri takejto hre si dieťa zlepší jemnú motoriku a naučí sa rozoznávať náradia aj jeho účel. Detská autodielňa od francúzskeho výrobcu Smoby spĺňa najprísnejšie európske štandardy. Vhodná je pre deti vo veku od 3 rokov. Rozmery autodielne sú 28*12*16 cm.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery28*12*16 cm
Rozmery balenia28*12*16 cm
Hmotnosť0,53 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.