Pracovný vozík Black&Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou a 20 doplnkami

Popis produktu

SMOBY detský pracovný vozík Black&Decker je ideálna hračka pre malých chlapcov, ktorí sú tvoriví a baví ich práca s náradím. Malý kutil si ju okamžite zamiluje. Celý vozík, vrátane doplnkov, je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú veľmi odolné a príjemne zamatové na dotyk. Náradie je vytvarované tak, aby ho dieťa vedelo správne uchopiť a následne sa s ním hrať. Vozík bol vyrobený s dôrazom na bezpečnosť, preto sú všetky tvary zaoblené. Prevedený je v krásnej červenej a čiernej farebnej kombinácii so striebornými doplnkami. Budí dojem skutočného pracovného vozíku.

Vozík má dve kolieska a rúčku na uchopenie, preto sa dá ľahko presúvať a malý kutil si ho tak môže brať všade so sebou. Pod pracovnou plochou sa nachádzajú tri vyklápateľné nádobky, kde si môže malý kutil schovať potrebné náradie, ale aj iné hračky ako napríklad autíčka. Pracovná plocha je prispôsobená na hru s náradím. Sú na nej malé dierky, do ktorých je možné namontovať skrutky. Na týchto si môže kutil cibriť svoju zručnosť a zlepšovať si jemnú motoriku, ktorá sa mu v neskoršom veku určite zíde. Do hry zapojí dieťa svoju fantáziu, môže vymýšľať rôzne tvary, zabaviť sa a zlepšiť si manuálnu šikovnosť.

Na pravej strane pracovnej plochy je priestor na odloženie mechanickej vŕtačky, ktorá je súčasťou pracovného vozíku. Vŕtačka sa jednoducho ovláda stláčaním tlačidla. Na pracovnou plochou sa nachádza zvislý panel, ktorý slúži na uchytenie náradia, ako je napríklad francúzsky kľúč, či skrutkovať. Pracovný vozík spolu obsahuje 20 doplnkov. Detský pracovný vozík Black&Decker je krásna, dômyselne spravená a komplexná hračka od francúzskeho výrobcu SMOBY, ktorého tradícia je garantom tej najvyššej kvality. Vhodný je pre deti vo veku od 3 rokov. Rozmery produktu sú 39*27*73 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*27*73 cm
Celková výška73 cm
Rozmery balenia40*17*64 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,70 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.