Pracovný stôl Autá Smoby s mechanickou vŕtačkou, autom a 80 doplnkami

Popis produktu

SMOBY detský pracovný stôl Cars je krásne spracovaná, zábavná a praktická hračka. Je ideálna pre malých chlapcov, ktorí sa radi hrajú s náradím a milujú rýchle autá. Celý stolík, vrátane autíčka a všetkých ostatných doplnkov, je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a dlho vydržia, zároveň sú však aj šetrné k pokožke a zamatovo príjemné na dotyk. Vyrobený bol s veľkým dôrazom na bezpečnosť pri hre, preto sú všetky nebezpečné hrany a tvary zaoblené. Malý automechanik sa tak môže bezstarostne zabávať. K pevnosti a stabilite stola napomáhajú štyri nohy, ktoré sú medzi sebou navzájom pevne spojné pomocou spodnej poličky, ktorá navyše slúži ako úložný priestor na potrebné náradie. Stolík je prevedený v krásnej červenej a čiernej farebnej kombinácii. Pripomína tak skutočnú pretekársku stajňu.

Dominantou tejto autodielne je červená pracovná plocha. Na jej pravej strane sa nachádza malý zverák, kde si môže malý automechanik pridržať rôzne dielka, ktoré vytvorí. Pracovná plocha je tiež prispôsobená na montovanie skrutiek, vďaka tomu, že ma na svojom povrchu spravené malé dierky. Ľavá strana je miesto kde odpočíva autíčko McQueeny, dobre známe z rozprávky Autá, ktorá je u deti veľmi populárna. Toto autíčko sa dá rozobrať na 12 častí a potom aj naspäť zložiť. Malý automechanik tak môže pred každým závodom skontrolovať motor, či vymeniť pneumatiky. Okraj ľavej strany slúži ako úložisko pre pílku. Na oboch okrajoch pracovnej plochy visia pekné strieborné nádobky, kde si môže mechanik odložiť náradie ako skrutky.

Vrch tvorí pracovný panel, kde si môže malý mechanik ľubovoľne pripevniť náradie ako kladivko, kombinačky, skrutkovač či francúzsky kľúč, tak aby ich mal vždy po ruke - celkovo obsahuje stôl až 80 doplnkov. Pravá strana tohto panelu je vyhradená pre mechanickú vŕtačku, ktorá sa ovláda jednoduchým stláčaním tlačidla. Vrch pracovného panelu lemujú ďalšie štyri nádobky, kde sú ostatné zásoby na chod poriadnej autodielne. S touto hračkou môže dieťa naplno zapojiť svoju fantáziu a otvoriť dvere pre svoju tvorivosť. Môže vymýšľať rôzne tvary a tým, že ich bude aj realizovať si zlepší jemnú motoriku a manuálnu zručnosť, ktorá je v dospelosti veľmi dôležitá. Táto krásna hračka od francúzskeho výrobcu SMOBY, ktorý je garantom najvyššej kvality, je vhodná pre deti vo veku od 3 rokov. Jej rozmery sú 60*34*103 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*34*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia59*13*87 cm
Hmotnosť3,84 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.