Pracovná dielňa Black&Decker Premier Etabli Extra Smoby s mechanickou vŕtačkou a 25 doplnkami

Popis produktu

Pracovný stôl Black&Decker Premier Etabli je výborná hračka pre chlapcov, ktorí sa radi hrajú na opravárov alebo pomocníkov v domácnosti. Stolík je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a zároveň zamatové na dotyk. Nôžky detského pracovného stola majú tvar X, pracovnú plochu tvorí rovná doska. Stolík pre chlapcov je pevný a stabilný, preto je maximálne bezpečný pre veselé detské hry. Ergonomicky je prispôsobený tak, aby vedelo dieťa s istotou a pevne uchopiť jednotlivé časti a hrať sa. Rozmery pracovnej dielne pre chlapcov sú 33*43*78 cm, jej celková výška je 78 cm. Je vhodná od 3 rokov.

Na pracovnej doske sa nachádzajú rôzne druhy náradia pre malého kutila. Na boku je úchytka pre mechanickú vŕtačku. V pracovnej doske sú urobené dierky, do ktorých sa dajú zamontovať skrutky, či už skrutkovačom alebo mechanickou vŕtačkou. Na pracovnej ploche sa nachádza aj bohatá výbava pre malého kutila - spolu je to až 25 doplnkov. Patrí k nim kladivko, pílka, pilník, skrutky, skrutkovač, mechanická vŕtačka a motorka. Motorku pre chlapcov je možné rozobrať a znova zložiť za pomoci pracovného náradia. Na stolíku je aj malý zverák, ktorý slúži na uchytenie motorky.

Hra s pracovným náradím deti nielen zabaví, ale aj pomáha rozvíjať u dieťaťa motorické schopnosti. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*43*78 cm
Celková výška78 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.