Pracovný vozík Black&Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou, motorkou a 24 doplnkami

Popis produktu

SMOBY detský pracovný vozík Black&Decker je krásna hračka pre chlapcov, ktorí sa radi hrajú s pracovným náradím a sú tvoriví. Vozík je prevedený v červenej a čiernej farebnej kombinácii a pripomína tak skutočné pracovné náčinie. Vyrobený je z kvalitných plastov, ktoré sú príjemné na dotyk, no pritom sú aj veľmi odolné a dlho vydržia. Stojí na dvoch kolieskach, a preto je ľahko prenosný. Malý kutil si ho tak môže zobrať všade so sebou. Vozík je zložený z dvoch poschodí.

Spodné podlažie tvorí úložný priestor, ktorý je dostatočne veľký na odloženie všetkých doplnkov, ktorými tento vozík disponuje – spolu je ich až 24 a sú tvorené pracovným náradím, ktoré nesmie chýbať v žiadnej poriadnej dielni. Tento priestor je navyše hlboký, takže malý kutil sa nemusí obávať, že mu pri prenose niečo vypadne. V tomto priestore má svoje miesto aj motorka, ktorá sa dá rozobrať a opäť poskladať za pomoci náradia. To a ešte viac môže robiť na vrchnej pracovnej ploche, ktorá poskytuje dostatočný priestor na kutilovu sebarealizáciu. Nachádza sa na nej malý zverák, ktorým si môže pridržať svoje výtvory, ale aj mechanická vŕtačka, ktorá sa ovláda jednoduchým stláčaním tlačidla. Zo strán sú úchytky na odloženie manuálneho skrutkovača.

Okrem toho sú pre kutila k dispozícii aj náradia ako kladivko, či kombinačky. S týmto náradím môže kutil vymýšľať rôzne tvary, stavať si veže alebo sa hrať s motorkou, ktorú si môže pred každým pretekom dôkladne skontrolovať, alebo len vymeniť pneumatiky. Detský pracovný vozík Black&Decker je krásna a detailne prepracovaná hračka od francúzskeho výrobcu SMOBY, ktorý je garanciou najvyššej európskej kvality. Jeho rozmery sú 27*31*57 cm. Dieťa sa s touto hrou zabaví na dlhé hodiny, no popritom si aj zlepší jemnú motoriku a manuálnu zručnosť. Pri s kamarátmi sa môžu hrať na pretekára a mechanika, budovať tak medzi sebou sociálne cítenie a zmysel pre spoluprácu. Vozík je vhodný pre deti vo veku od 3 rokov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27*31*57 cm
Celková výška57 cm
Rozmery balenia53*14*40 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,51 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.