Pracovná dielňa Black&Decker Bricolo Center Smoby s mechanickou vŕtačkou, autíčkom a 60 doplnkami

Popis produktu

Smoby detská pracovná dielňa Black&Decker Bricolo Center je veľmi prepracovaná, komplexná a krásna hračka pre malých chlapcov, ktorí radi napodobňujú svojich otcov pri domácich prácach a radi sa hrajú s náradím. Dielnička pre malého kutila je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je odolný a dlho vydrží, no zároveň je aj šetrný k pokožke a príjemne zamatový na dotyk. Prevedený je v peknej oranžovej a čiernej farebnej kombinácii so striebornými doplnkami, takže pôsobí ako naozajstná pracovná pomôcka. Pri výrobe bol veľký dôraz kladený na bezpečnosť pri hre a preto sú všetky hrany a tvary zaoblené. Stolík je bohato vybavený a všetky doplnky sú vytvarované tak, aby ich dieťa vedelo správne uchopiť a hrať sa s nimi. Stolík stojí na štyroch nohách, ktoré sú medzi sebou spojené spodnou poličkou.

To dodáva stolíku pevnosť a stabilitu. Spodná polička slúži na odkladanie pracovných potrieb a náradia, ktorú sú neodmysliteľnou súčasťou každej poriadnej dielne. Dominantnou časťou dielničky je samozrejme pracovná plocha, ktorej povrch je prispôsobený na montovanie skrutiek. Na nich si môže malý kutil trénovať svoju zručnosť v skrutkovaní. Na pravej strane tejto plochy sa nachádza malý zverák, kde si môže svoje dielka kutil pridržiavať. Ovláda sa jednoduchým otáčaním. Ľavá strana poskytuje úložný priestor pre pílku a visí z neho aj malá nádobka na skrutky či matice. Súčasťou pracovnej dielničky je aj malé autíčko, ktoré sa dá rozobrať a potom opäť poskladať. K tomu si môže malý kutil na pomoc vziať mechanickú vŕtačku, ktorej miesto je na pravej strane dielničky. Mechanická vŕtačka sa ovláda veľmi jednoducho a to stláčaním tlačidla, ktoré roztočí otáčaciu hlavicu.

Plocha je lemovaná čiernym panelom, na ktorý si môže malý kutil ľubovoľne umiestniť pracovné pomôcky ako kladivko, francúzsky kľúč alebo skrutkovač – spolu obsahuje dielňa až 60 doplnkov. Tento panel potom lemujú ďalšie štyri oranžové nádobky na skrutky. Detská pracovná dielňa Black&Decker Bricolo Center je detailne spracovaná a nádherná hračka od francúzskej spoločnosti Smoby, ktorej dlhoročná tradícia zaručuje najlepšiu európsku kvalitu. Táto hračka krásne ozdobí chlapčenskú izbu. Rozmery dielničky sú 52*34*103cm. Dieťa sa s ňou zabaví na dlhé hodiny a do hry môže prizvať aj kamarátov. Spolu môžu vymýšľať rôzne tvary, jeden môže byť šofér autíčka a druhý automechanik. Podporí to u nich zmysel pre spoluprácu. Hra s náradím podporí u dieťaťa cit pre detail, manuálnu zručnosť a jemnú motoriku, ktorá je v neskoršom veku veľmi dôležitá. Vhodná je pre deti vo veku od 3 rokov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60x34x100 cm
Celková výška103 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.