Pracovný stôl Autá Smoby s mechanickou vŕtačkou, autíčkom McQueen a 20 doplnkami

Popis produktu

Smoby detský pracovný stôl Cars (Autá) je dizajnovo prepracovaná a komplexná hračka. Rýchlo si obľúbia najmä deti, ktoré milujú pretekárske autá a prácu s náradím. Ideálna voľba pre malého automechanika. Celý stolík vrátane jeho doplnkov a autíčka je vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Ide o plasty, ktoré sú zamatovo príjemné na dotyk, ale pritom sú aj veľmi odolné a dlho vydržia. Stolík na hranie stojí na štyroch nohách. Dve a dve sú spolu spojené konštrukciou v tvare X a navzájom sú spojené úložnou poličkou, kde si malý automechanik môže odkladať potrebné náradie, alebo náhradné diely. Stolík je preto stabilný a pevný. Nožičky sú polepené nálepkami, ktoré znázorňujú štartovaciu čiaru a preto celá dielňa budí dojem skutočnej pretekárskej stajne. Prevedená je v krásnej červenej a čiernej farbe. Pri výrobe stolíka sa dbalo aj na bezpečnosť pri hre, a preto sú všetky hrany a tvary zaoblené. Dieťa sa tak môže bezstarostne hrať.

Pracovná plocha je priestranná a je miestom, kde sa automechanik môže naplno realizovať. V strede je stajňa pre autíčko McQueen, ktoré je dobre známe z populárnej rozprávky Autá. Deti túto rozprávku milujú. Autíčko sa dá rozobrať na 12 častí. Pred každým závodom môže malý automechanik skontrolovať motor alebo vymeniť pneumatiky. To všetko za pomoci náradia, ktoré je v dielničke k dispozícii. Jedným z nich aj mechanická vŕtačka, ktorá ma svoje miesto na ľavej strane pracovného panela. Jej ovládanie je veľmi jednoducho. Stláčaním tlačidla sa hlavica vŕtačky otáča. Pracovný panel na detskom pracovnom stolíku sa dá ľubovoľne modifikovať a malý automechanik si naň môže uložiť náradie podľa vlastného uváženia, tak aby ho mal vždy po ruke. Medzi toto náradie patrí napríklad skrutkovač, ktorý si môže vyskúšať na ľavej strane pracovnej plochy, ktorá je prispôsobená na montovanie skrutiek.

Tu si môže malý automechanik trénovať svoju manuálnu zručnosť. Ďalej ma na pracovnom paneli miesto aj kombinačky. Celkovo obsahuje stolík pre malých opravárov 20 doplnkov. Detský pracovný stôl Cars je špičková a krásne spravená hračka od francúzskej spoločnosti Smoby, ktorej dlhoročná tradícia garantuje tú najvyššiu európsku kvalitu. Dielnička pekne ozdobí chlapčenskú izbu. Rozmery produktu sú 75*27*49 cm. Vhodný je pre chlapcov vo veku od 3 rokov. S touto hračkou sa dieťa zabaví na dlhé hodiny, no popritom si aj vylepší jemnú motoriku a manuálnu šikovnosť, ktorá je v neskoršom veku veľmi dôležitá. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery75 *27*49 cm
Celková výška75 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.