Pracovný stôl Autá Smoby s mechanickou vŕtačkou, autom a 81 doplnkami

Popis produktu

SMOBY detský pracovný stolík Cars je nádherne spracovaná a komplexná hračka. Je ideálna pre malých chlapcov, ktorí sa radi hrajú na domácich kutilov. Medzi deťmi je táto hračka veľmi obľúbená. Stolík je prevedený v pekných farbách čiernej a červenej kombinácie a doplnený je o strieborné prvky. Budí tak dojem skutočnej pracovnej pomôcky a nádherne ozdobí detskú izbu. Vyrobený je z kvalitných materiálov. Ide o plasty, ktorých odolnosť mu dodávajú veľkú výdrž, no zároveň sú tieto plasty aj veľmi príjemné na dotyk a šetrné k pokožke. Nesie sa v duchu známej rozprávky Autá, ktorá je u malých detí veľmi obľúbená. Pracovný stolík stojí na štyroch nožičkách, ktoré sú medzi sebou spevnené priečkami a navyše aj spodnou poličkou, takže stôl je dostatočne pevný a stabilný. Do tejto poličky si môže malý kutil schovávať náradie a rôzny dieliky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každej poriadnej dielne. Spolu obsahuje pracovný stolík až 81 doplnkov.

Dominantnou časťou stolíka je jeho pracovná plocha, ktorá je prispôsobená na montovanie skrutiek, takže si na nich môže malý kutil trénovať svoju šikovnosť. Navyše disponuje po pravej strane aj malým zverákom, ktorý sa ovláda jednoduchým točením a môže si pomocou neho svoje výtvory pri práci pridržať. Pracovná plocha je priestranná a je to priestor, kde môže malý kutil naplno využiť svoju fantáziu a tvorivosť. Môže si stavať rôzne konštrukcie, veže alebo len tak vymýšľať ľubovoľné tvary, ktoré postaví za pomoci náradia. To sa nachádza hneď po ruke, na pracovnom paneli. Na tom si môže malý kutil ľubovoľne pripevniť náradie podľa svojej potreby, tak aby ho mohol kedykoľvek použiť. Nájde tam veci ako kladivko, kombinačky, skrutkovač a iné. Na pravej strane sa nachádza špeciálny držiak, kde ma svoje miesto mechanická vŕtačka. Ovláda sa stláčaním tlačidla, ktoré roztočí jej hlavicu.

Na bokoch pracovnej plochy sú pekné 2 odkladacie boxy na skrutky, doštičky. Takéto 4 strieborné boxy lemujú aj vrch pracovného panelu a pekne ho zdobia. Rozmery stolíka sú 100*60*34 cm. Keď bude chcieť malý kutil niečo iné, môže sa stať aj automechanikom. K stolíku je totižto aj autíčko McQueen z rozprávky Autá. Toto autíčko sa dá rozobrať na 12 častí a potom pomocou náradia opäť poskladať. Pred každým závodom môže kontrolovať stav motora, či vymeniť pneumatiky. Detský pracovný stolík Cars je nádherná hračka od francúzskeho výrobcu SMOBY, ktorý spĺňa najprísnejšie európske štandardy. S týmto stolíkom sa dieťa bude cítiť ako naozajstný automechanik. Popritom ako sa zabaví sa ale aj veľa naučí. Napodobňovanie správania dospelých má na deti dobrý vplyv, navyše pri takejto hre získa manuálnu zručnosť a zlepší si jemnú motoriku, ktorá je v neskoršom veku veľmi dôležitá. Do hry môže zapojiť aj kamarátov, jeden môže byť pretekár a druhý jeho mechanik. Získajú tým zmysel pre tímovú spoluprácu a poriadne sa spolu zabavia. Vhodný je pre deti vo veku od 3 rokov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery100*60*34 cm
Celková výška100 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.