Benzínová pumpa Autá 2 Smoby elektronická so zvukom a svetlom

Popis produktu

Ktoré dieťa nepozná animovanú rozprávku Autá? Detská benzínová pumpa Autá 2 od Smoby je krásna hračka pre malých pretekárov od 3 rokov, ktorí milujú svet áut. Benzínová pumpa pre deti je vyhotovená na motív animovaného autíčka McQueen, známeho z obľúbenej rozprávky Autá, známej po celom svete. Všetky deti a najmä chlapci si túto benzínovú pumpu s praktickým kontrolným modulom obľúbia a zažijú s ňou krásne chvíle.

Tankovanie a platba

Tankovacia pištoľ poslúži na doplnenie nádrže, pričom sa chlapci naučia, že po natankovaní je treba odložiť pištoľ na svoje miesto. Vďaka displeju si môže dieťa skontrolovať, koľko ho návšteva benzínovej stanice bude stáť. Starosti s platením nebude mať vďaka priloženej platobnej karte, ktorú stačí vložiť do terminálu a pohodlne uhradiť celú sumu. 

Po natankovaní na kontrolu

Benzínová pumpa od Smoby nie je určená len na tankovanie, ale jej súčasťou je aj prenosný elektronický kontrolný modul, s ktorým si skontroluje všetky ukazovatele, či je jeho autíčko v poriadku. Kontrolný modul vydáva zvuky Bip, Bip, Bip svieti, takže bude mať malý závodník nielen výborný zážitok pri kontrole, ale aj presné informácie o tom, či je jeho autíčko schopné vydať sa na dlhšie trasy. S kontrolkami na kapacitu batérie, funkčnosti svetiel alebo hladinu oleja, sa chlapec naučí, aké sú správne normy pre funkčné autíčko a jeho spoľahlivý chod. Vďaka funkcii testovanie sa rýchlo ukáže, kde sa nachádza chyba a môže sa ju pokúsiť napraviť. Jednotlivé parametre na svojom autíčku bude vyhodnocovať pomocou ručnej sondy.

Zábava a skúsenosti

S elektronickou benzínovou pumpou sa deti nielen zabavia, ale aj nadobudnú skúsenosti a rozvíja sa u nich jemná motorika, koncentrácia a pocit zodpovednosti. Pochopia, že sa treba o každé auto príkladne starať, aby správne a bez problémov fungovalo. Vďaka tejto detskej hračke sa u chlapcov rozvíja aj logické myslenie, predstavivosť a fantáziaElektronická pumpa pre deti je naozaj praktická hračka a jej celkové rozmery sú 44*11*51 cm a jej celková výška je 51 cm. Všetky diely sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, ktoré ocení každý malý mechanik.

Francúzsky výrobca Smoby, ktorý patrí medzi najspoľahlivejších výrobcov detských hračiek, sa vyznačuje vysokou kvalitou a elegantným dizajnom svojich hračiek, ktoré milujú deti po celom svete. Všetky výrobky Smoby podliehajú prísnej kontrole vo všetkých fázach výrobného procesu a spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Rodičia sa tak môžu spoľahnúť na to, že sa ich ratolestiam dostane do rúk naozaj kvalitná a bezpečná hračka.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery44*11*51cm
Celková výška51 cm
Rozmery balenia26*15*52 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,4 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.