Pracovný vozík Planes Fire&Rescue Aero Smoby s mechanickou vŕtačkou

Popis produktu

SMOBY detský pracovný vozík Planes Fire&Rescue Aero je dokonalá hračka pre malého mechanika, ktorý obľubuje lietadlá. Vozík pre malého mechanika je celý vyrobený z kvalitných materiálov. Ide o odolné plasty, ktoré dlho vydržia, no zároveň sú veľmi príjemné na dotyk. Prevedený je v oranžovej a šedej farebnej kombinácii s bledomodrým doplnkom, ktorý mu dodáva sviežosť. Vozík sa pohybuje na dvoch kolesách, takže môže mechanik zasiahnuť všade tak, kde je potreba.

Má tri úložné poschodia s priehlbinou preto odtiaľ potrebná mechanikova výbava nevypadne ani pri rýchlejšom presune. Spodná časť je najväčšia a slúži na odloženie náradia, alebo iných hračiek. Na vrchnej časti je stojan na mechanickú vŕtačku, ktorá sa ovláda stláčaním tlačidla. Táto plocha je aj miestom pre vzletovú rampu, na ktorej stojí hasičské lietadlo Dusty zo známej Disney rozprávky, ktoré je u detí veľmi populárne. Lietadielko je zložené až z 12 rozložiteľných časti, ktoré sa dajú naspäť poskladať za pomoci náradia. Na pravej strane vozíku je úchytka na skrutkovač.

Detský pracovný vozík Planes Fire&Rescue Aero je moderná a dizajnovo krásne spracovaná hračka od francúzskeho výrobcu SMOBY a preto spĺňa najprísnejšie európske štandardy. V prípade potreby sa dá vozík ľahko schovať. Meria 57cm na výšku a je 27cm široký. Dlhý je 31cm. Vhodný je najmä pre chlapcov vo veku od 3 rokov. Táto hračka je nekonečným zdrojom zábavy, pri ktorej sa dieťa naučí niečo o lietadlách a zlepší si motorické schopnosti, ktoré v budúcnosti určite využije.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27*31*57 cm
Celková výška57 cm
Rozmery balenia34*14*53 cm
Hmotnosť1,30 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné