Pracovná dielňa Lietadlá Fire&Rescue Bricolo Smoby s mechanickou vŕtačkou, lietadlom Dusty a 80 doplnkami

Popis produktu

Smoby detská pracovná dielňa Planes Fire&Rescue Bricolo je hračka ako stvorená pre malého mechanika. Celá pracovná dielňa, vrátane všetkých doplnkov, je vyrobená z kvalitných plastov, ktoré sú veľmi odolné a zároveň zamatovo príjemné na dotyk. Prevedený je v krásnej oranžovej a šedej farebnej kombinácii, pričom pracovná doska je čierna. Farebný výzor je doplnený o svetlomodré prvky, ktoré celú dielňu osviežia. Pracovná dielňa stojí na štyroch nohách, ktoré sú spolu spojené poličkou. To dodáva stolu stabilitu a pevnosť. Nad pracovnou doskou sa nachádza panel, kde sú pripnuté rôzne druhy pracovného náradia.

Na vrchu panelu sú štyri zásobníky na pracovný materiál, ako napríklad skrutky. Takéto zásobníky sa nachádzajú aj po oboch stranách pracovnej dosky, takže malý mechaník bude mať vždy všetko po ruke. Po pravej ruke má malý kutil mechanickú vŕtačku, ktorú môže ovládať jednoduchým stláčaním tlačidla. Využije ju najmä pri skladaní lietadielka Dusty známeho z Disney rozprávok, ktoré sú u deti veľmi populárne. Toto lietadielko sa dá rozložiť až na 12 častí a následne aj znova zložiť za pomoci náradia, ktoré je súčasťou tejto komplexne vybavenej dielničky. Lietadielko si pri hre môže pridržať v malom zveráku. Všetky doplnky sú ergonomicky riešené tak, aby s nimi vedelo dieťa ľahko narábať. Pracovná plocha je posiata malými dierkami, do ktorých sa dajú za pomoci skrutkovača zamontovať skrutky.

Dieťa si na nich môže skúšať svoje kutilské zručnosti. Medzi doplnkami nechýbajú veci francúzsky kľuč, pílka, skrutkovač, kombinačky, kladivko a mnoho skrutiek a iných potrebných vecí, bez ktorých sa poriadny kutil nezaobíde – spolu je ich až 80. Detská pracovná dielňa Planes Fire&Rescue Bricolo je komplexne vybavená a dizajnovo krásne zvládnutá hračka od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý je garanciou najvyššej európskej kvality. Vhodná je pre chlapcov vo veku od 3 rokov. Dielnička je vysoká 103 cm, široká 60 cm a na dĺžku meria 34 cm. Dieťa sa môže hrať s kamarátmi, čo uňho buduje sociálne cítenie. Môžu sa hrať na pilota a mechanika a vymýšľať rôzne veci. Užijú si veľa zábavy a popritom aj zlepšia svoje motorické schopnosti, zručnosť a naučia sa práci s náradím.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*34*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia59*14*87 cm
Hmotnosť4,47 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.