Pracovná dielňa Cars Neontech Racers Bricolo Center Smoby s mechanickou vŕtačkou

Popis produktu

SMOBY detská pracovná dielňa Cars Neontech Racers Bricolo Center je krásna hračka, vhodná najmä pre chlapcov, ktorí sa radi hrajú na automechanikov a milujú závodné autá. Autodielnička je vyrobená z kvalitných plastov, ktoré sú veľmi odolné, ale pritom zamatovo príjemné na dotyk. Jednotlivé časti sú vyrobené s ohľadom na bezpečnosť a ergonomicky prispôsobené tak, aby s nimi vedelo dieťa čo najľahšie narábať. Dielňa pre malého automechanika stojí na štyroch nohách, ktoré sú medzi sebou spojené striebornou poličkou na odkladanie rôznych doplnkov k dielni. Preto je pracovná plocha stabilná a pevná. Autodielňa je prevedená hlavne v čiernej a červenej farebnej kombinácii, čím navodí dojem skutočnej závodnej stajne. Doplnená je o striebornú farbu, ktorá celému stolíku dodáva šmrnc. Celá dielňa je navyše polepená nálepkami, ktoré v tme svietia, čo deti milujú.

Vrchná časť je zložená z pracovnej plochy a panelu na náradie, bez ktorého sa žiadny automechanik nezaobíde. Pracovná plocha obsahuje malé dierky na skrutkovanie, kde si môže malý automechanik vyskúšať a trénovať svoje zručnosti so skrutkovačom. Takisto obsahuje aj malý zverák na pridržanie autíčka McQueen, zo známej rozprávky Autá, ktorá je u detí veľmi populárna. Autíčko sa dá rozmontovať na tri časti, či už je to výmena kolies, alebo kontrola motora. Potom ho môže naspäť zložiť a hrať sa s ním. Nálepky na autíčku McQueen v tme svietia, takže bude krásne vyzerať aj v tme. Na oboch stranách pracovnej plochy sú nádobky na odkladanie pracovných súčiastok a potrebných dielov. Automechanik tak bude mať vždy všetko po ruke. Spolu obsahuje dielňa až 80 doplnkov.

Pracovný panel obsahuje všetky ostatné náradia, pomocou ktorých sa môže automechanik starať nielen o autíčko McQueen. Na pravej strane panelu je držiak na mechanickú vŕtačku, ktorá sa ovláda jednoduchým stláčaním tlačidla. Vrch pracovného panelu je lemovaný štyrmi ďalšími nádobkami, kde si malý automechanik môže odložiť materiál a diely potrebné k hre. Pracovná dielňa Cars Neontech Racers Bricolo Center je krásna, dizajnovo zvládnutá hračka od známeho francúzskeho výrobcu SMOBY, ktorý je garanciou tej najvyššej európskej kvality. Dielnička je vysoká 103cm, pričom pracovná plocha je vo výške 53cm. Široká je 60cm a dlhá 34cm. So svietiacimi nálepkami krásne ozdobí detskú izbu. Vhodná je najmä pre chlapcov vo veku od 3 rokov. S touto hrou sa dieťa môže hrať dlhé a dlhé hodiny, môže sa hrať s kamarátmi, jeden môže byť pretekár a druhý jeho automechanik. Posilní si tak sociálne cítenie a zlepší motorické zručnosti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*34*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia59*14*87 cm
Hmotnosť4,81 kg
Notenalepky svietiace v tme
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.