Pracovný vozík Black&Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou

Popis produktu

SMOBY detský pracovný vozík Black&Decker je nádherne spravená komplexná hračka. Je ideálna pre malých chlapčekov, ktorí sa radi hrajú na malých kutilov a napodobňujú svojich rodičov. Vyrobený je z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a vydržia aj väčšiu záťaž. Napriek tomu je veľmi príjemný na dotyk. Celý vozík, vrátane všetkých doplnkov, bol vyrobený s dôrazom na bezpečnosť, a preto sú všetky hrany zaoblené. Náradie je ergonomicky riešené tak, aby ho vedelo dieťa správe a istotou uchopiť a hrať sa s ním. Vozík je zložený z dvoch poschodí. Spodné podlažie slúži ako veľký a priestranný úložný priestor na skrutky, náradie, ale aj iné hračky. Prevedený je v oranžovej a čiernej farbe, preto vyzerá ako naozajsné náradie.

Spodné a vrchné poschodie je rozdelené veľkou nálepkou na stene, ktorá poskytuje návod na zloženie motorky, ktorá je súčasťou stolíka. Motorka sa dá za pomoci náradia rozložiť a následne opäť poskladať. Okrem toho si s náradím ako kladivko, kombinačky, manuálny skrutkovač môže naplno užiť skladanie rôznych tvaroch, vymýšľať ľubovoľné tvary a zapojiť svoju fantáziu. K vozíku patrí aj mechanická vŕtačka, ktorá sa ovláda stláčaním tlačidla. To pohybuje otáčacou hlavicou. Detský pracovný vozík Black&Decker je detailne prepracovaná hračka od francúzskej spoločnosti SMOBY, ktorá spĺňa najprísnejšie európske kritéria.

Spolu vozík obsahuje až 24 doplnkov. Vozík je jednoducho pohyblivý, pretože stojí na dvoch kolesách, ktoré sa s ľahkosťou otáčajú. Malý kutil si ho tak všade môže zobrať so sebou. V prípade potreby sa aj ľahko schová. Rozmery vozíka sú 27*31*57 cm. Pekne ozdobí chlapčenskú detskú izbu. Vhodný je pre deti vo veku od 3 rokov. Takáto hra zabaví dieťa na dlhé hodiny, užiť si ju môže aj kamarátmi a budovať si tak sociálne cítenie. Hra s náradím mu zlepší jemnú motoriku a manuálnu zručnosť, ktorá je v neskoršom veku veľmi dôležitá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27*31*57 cm
Celková výška57 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.