Strieborná štvorkolka autíčko Go Kart Judez Smoby

Popis produktu

SMOBY detská šliapacia štvorkolka autíčko Go Kart Judez je veľmi obľúbenou u všetkých detí. Je prevedená v štýle pretekárskeho autíčka. Štvorkolka pre deti Go Kart Judez má pevnú kovovú konštrukciu. Šliapacia štvorkolka pre deti ručnú aj nožnú brzdu, aby bol zabezpečený bezpečný dojazd do cieľa. Predné kolesá detského autíčka sa ľahko ovládajú volantom, ktorý má rádius 30 stupňov do pravej a ľavej strany. Všetky 4 kolesá majú protišmykovú úpravu a sú vyrobené z pevných a odolných materiálov.

Sedadlo motokáry Go Kart je ergonomicky prispôsobené, čo zaručuje dlhú jazdu bez toho aby bolo dieťa unavené. Farebné prevedenie Go Kart Judez je v krásnej kombinácii striebornej konštrukcie s čiernymi a červenými doplnkami. Štvorkolka je vhodná pre deti od 3 rokov. Dieťa šliape pedálami a krúti volantom. Prostredníctvom jazdy na štvorkolke pre deti Go Kart si dieťa pestuje vzťah k športu od útleho detstva. Sedadlo i volantpolohovateľné dopredu a dozadu. Sú tak plne prispôsobivé výške dieťaťa.

Jazda je skvelá aktivita pre každé dieťa, prostredníctvom ktorej si rozvíjajú svaly na nohách a pohybom na čerstvom vzduchu si udržiavajú zdravie. Rozmery detskej štvorkolky Go Kart SMOBY sú 100 cm dĺžka, 58 cm šírka a 52 cm výška. Go Kart je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov v kombinácii s pevnou kovovou konštrukciou. Francúzsky výrobca SMOBY je zárukou vysokej kvality a jedinečného dizajnu. Hračka deťom vydrží dlhé roky, a jazda na štvorkolke pre deti sa stane skvelým spôsobom trávenia voľného času.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné