Sedátko do vody Cotoons žaba Wabap Smoby zelené

Popis produktu

SMOBY sedátko do vody Cotoons v štýle žabky je nový dizaj sedátka pre najmenšie deti vhodný od 6 mesiacov veku dieťaťa. Sedátko pre deti je vhodné do kúpeľa, v ktorom sa detičky pri sedení cítia bezpečne, stabilne a môžu sa kúpať s úsmevom na tvári. Kúpanie nikdy nebolo zábavnejšie ako s novým sedátkom os spoločnosti SMOBY. Sedátko pre deti je vyrobené z kvalitného jemného plastu s oblými mäkkými tvarmi, čo mu zaručuje bezpečnosť. Detské sedátko je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťa cítilo pohodlne a zároveň nebolo obmedzované pri hre vo vani. Sedátko má tunel, z ktorého ak dieťa naleje vodu s pripravenou nádobkou, vyskočí žabka a ostatné doplnky sa začnú krútiť a kvetinka pekne vystúpi.

Celé sedátko pre deti je v  kombinácii dvoch krásnych bledozelených farieb, okrem vnútornej sedacej časti, ktorá je biela. Sedátko pre najmenšie deti sa skladá z dvoch častí 2v1, zo stolíka s hračkami a z kresla. Stolík sa pritlačením pricvakne ku kreslu a potiahnutím zelenej hlavy žaby sa tlačidlo uvoľní. Po odopnutí hrací stolík odložíme a dieťa pohodlne vyberieme z vody. Na spodnej časti kresla sa nachádzajú prísavky, vďaka ktorým kreslo drží pevne a stabilne na povrchu vane. Sedátko tak pri používaní vo vode nekĺže po vani, a dieťa môže bezpečne sedieť na jednom mieste.

Detské sedátko do vane jednoduchým pohybom uvoľníte zo spodku vane po kúpaní. Sedátko pre deti má na zadnej strane operadla značku, po ktorú sa odporúča napustiť vodu do vane, aby sa dieťatko mohlo bezpečne a bez ujmy hrať vo vode. SMOBY francúzsky výrobca hračiek je renomovaný výrobca hračiek ktoré sú kvalitné a zároveň jedinečné. Plastový materiál je príjemný a zamatový na dotyk, vhodný pre jemné detské rúčky. Je to unikátna didaktická hračka, pri ktorej sa deti hrajú. Jeho rozmery sú 43,8*43,8*22,7 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery43,8*43,8*22,7 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.