Trojkolesová kolobežka Včielka Maja Smoby

Popis produktu

Smoby detská trojkolesová kolobežka s motívom obľúbenej postavičky z rozprávky Včielka Maja je jedinečná a veľmi kvalitná kolobežka, ktorá spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú najprísnejším európskym normám. Je to úžasná a stabilná kolobežka, ktorá je vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa od 2,5 roka. Krásne a originálne prevedenie tejto rozprávkovej kolobežky nadchne každé dieťa. Kolobežka má stabilnú protišmykovú podložku a v zadnej časti je krásna zelená vlajočka s rozprávkovým obrázkom, aby bola zabezpečená čo najbezpečnejšia jazda pre vaše dieťa. Detská trojkolesová kolobežka je vybavená tromi kvalitnými silikónovými kolieskami, ktoré sa v prípade potreby dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové.

Silikónové transparentné kolieska zvyšujú pohodlnosť pri jazde a sú odolné voči prerazeniu. Predné koliesko má priemer 15 cm a zadné 13 cm. Výška trojkolky od zeme je 4 cm. Nosnosť kolobežky je 20 kg. Konštrukcia kolobežky je kombinácia pevnej a zároveň ľahkej kovovej konštrukcie a odolného plastu. Kolobežka pre deti Maja má výškovo nastaviteľné riadidlá, ktoré sa dajú nastaviť podľa potreby vášho dieťaťa, a preto kolobežka rastie spolu s ním. Držadlá kolobežky, ako aj kolieska sú protišmykové a zároveň príjemné na dotyk. Cela kolobežka je prevedená v krásnej kombinácii žltej a zelenej farby motívu obľúbenej postavičky z rozprávky Včielka Maja.

Kolobežka je doplnená o krásny obrázok v prednej časti na rukoväti s rozprávkovým motívom. Spoločnosť Smoby je francúzsky výrobca kvalitných detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou. Deti jazdu na kolobežke milujú a je to skvelá forma pohybovej aktivity, pri ktorej sa učia rovnováhe už od útleho veku. Detská kolobežka Smoby je vďaka trom kolieskam omnoho stabilnejšia. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu. Jazda na kolobežke je vzrušujúci zážitok a zároveň skvelá forma pohybovej aktivity pre deti na čerstvom vzduchu. Posilňujú si svaly a zároveň získavajú základné znalosti na dopravnom ihrisku, stávajú sa rýchle, bystré a rozhodné.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

VekOd 2.5 roka
PôvodFrancúzsko
Rozmery59*37*72 cm
Celková výška72 cm
Rozmery balenia54*14*21 cm
Celková dĺžka59 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,00 kg
Nosnosť20 kg
Koleságumené, tiché a protišmykové
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.