Odrážadlo myška Smoby Happy Zoo Mouse Ride-On od 12 mes

Popis produktu

Smoby odrážadlo pre deti Happy Zoo Myš je krásne modro-biele odrážadlo vhodné pre deti od 12 mesiacov. Jeho výhodou je to, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Používa ho od 12 mesiacov, kedy sa začína dvíhať na nožičky a pokúša sa o svoje prvé kroky. Dieťa vo svojich 12 mesiacoch samostatne sadá na odrážadlo, sedí na ňom vzpriamene a pomocou nožičiek sa odráža a posúva dopredu. Je plne samostatné, nadobúda pocit istoty. Pod sedadlom autíčka je praktický úložný priestor, kde si dieťa môže odložiť hračky. Odrážadlo má 4 kolieska, ktoré sa otáčajú o 360°, čo umožňuje dieťaťu pohyb do každej strany veľmi jednoduchým spôsobom a zároveň je to veľmi zábavné pre každé dieťatko. 

Detské odrážadlo ma výborne ergonomicky tvarované a pohodlné sedadlo, vďaka ktorému nie je dieťa ani po dlhšej jazde unavené. Smoby detské odrážadlo v prevedení bielej myšky je skvelou pomôckou pri motorickom a pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Je prevedené v nádherných farbách a má podobu roztomilej myšky s veselou tvárou, ktorá na deti pôsobí veľmi optimisticky. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. Smoby detské odrážadlo Happy Zoo Ride-On je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s francúzskym šarmom a precíznosťou. Rozmery odrážadla pre deti sú 44*31*22 cm. Vďaka odrážadlu sa dieťa učí rovnováhe a zároveň posilňuje svalstvo tela.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery44*31*22 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.