Odrážadlo Kravička Ride On Smoby od 12 mes

Popis produktu

SMOBY odrážadlo pre deti Happy Zoo Cow Ride-on, je krásne bielo-čierne detské odrážadlo vhodné pre deti od 12 mesiacov. Jeho výhodou je to, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Používa ho od 12 mesiacov, kedy dieťa začína chodiť a robiť svoje prvé kroky. Dieťa vo svojich 12 mesiacoch samostatne sadá na odrážadlo, je vzpriamené, a pomocou nožičiek sa odráža a posúva dopredu. Je plne samostatné.

Pod sedadlom autíčka je praktický úložný priestor, kde si dieťa môže odložiť hračky. Odrážadlo má 4 kolieska, ktoré sa 360 stupňovo otáčajú, a to umožňuje dieťaťu pohyb do každej strany veľmi jednoduchým spôsobom. Detské odrážadlo ma výborne ergonomicky tvarované a pohodlné sedadlo, vďaka ktorému nie je dieťa ani po dlhšej jazde unavené. SMOBY detské odrážadlo v prevedení kravičky je skvelou pomôckou pri motorickom a pohybovom vývoji vášho dieťaťa.

Je prevedené v nádherných farbách a pripomína roztomilú kravičku, s veselou tvárou a rožkami, za ktoré sa dieťa drží. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. SMOBY detské odrážadlo Happy Zoo Cow Ride-on je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s francúzskym šarmom a precíznosťou. Rozmery odrážadla pre deti sú 44 cm na dĺžku, 22 a 31 cm. Vďaka odrážadlu sa dieťa učí rovnováhe a zároveň posilňuje svalstvo tela.

 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery44*22*31 cm
Rozmery balenia30*20*47 cm
Hmotnosť1,70 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.