Terč Nemo Smoby so šípkami priemer 43 cm

Popis produktu

Terč Nemo, vyrobený francúzskou firmou SMOBY, je dobrou a bezpečnou zábavou pre deti. Keďže ide o detský terč na suchý zips, hra s ním je bez rizika zranenia ostrými šípkami. Balenie obsahuje dve plastové šípky a dve loptičky. Pri hre s terčom sa deti striedajú na niekoľko kôl (môžu sa pridať aj rodičia) a ten, ktorý dosiahol najvyšší počet bodov, vyhráva. Šípky a loptičky sú zámerne sfarbené tak, aby sa rýchlo a ľahko našli a nestratili sa napríklad v tráve. Šípky aj terč sú vyrobené z ľahkých, zdravotné nezávadných materiálov, podľa smerníc Európskej Únie. Hádzať na terč sa dá aj vnútri aj vonku.

Hra, ktorá spočíva v hádzaní šípok na terč, je jedna z najstarších hier vôbec. Okrem zdravej, pozitívnej, rivality sa deti pri hre naučia presnosti, sústredeniu a odhadu vzdialeností.

Francúzsky výrobca SMOBY je jedným z popredných svetových výrobcov detských hračiek. Potrpí si na kvalitu vypracovania, bezpečnosť a estetickú stránku. Vyrába tisíce produktov denne nielen pre produkty v kategórii terče na suchý zips pre deti​.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery43 cm priemer
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.