Odrážadlo a chodítko Macko Pú Smoby Auto 2v1 so zvukom zeleno-žlté od 6 mes

Popis produktu

Smoby autíčko Macko Pú je žlto-zelené odrážadlo a chodítko v jednom, vhodné pre chlapcov i dievčatká. Odrážado je vyhotovené v populárnom motíve rozprávky Macko Pú. Na volante autíčka sa nachádza elektronický hrací panel na batérie, ktorý vydáva tri rôzne melódie, zaujme detskú pozornosť a podporuje hravosť. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Najmenšie detičky môžete v autíčku jednoducho voziť vďaka teleskopickej vodiacej tyči. Odrážadlo pre deti má ergonomicky vytvarované sedadlo a vysokú opierku, pre maximálny komfort pri vození. Bezpečné sedenie zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás a široká oporná hrazda, takže dieťatko sa môže pohodlne oprieť o ktorúkoľvek stranu. Nožičky má dieťa položené na širokých stúpačkách. 

Pod prednými aj zadnými kolieskami odrážadla sú bezpečnostné prvky proti prevráteniu autíčka. Odrážadlo Macko Pú má odolnú vodiacu kovovú tyč, ktorú možno jednoducho bez použitia nástrojov odmontovať, rovnako ako aj ostatné prídavné prvky. Pre maximálnu bezpečnosť má autíčko všetky hrany oblé. Vo veku 10 mesiacov sa dieťa pomocou odrážadla a chodítka Macko Pú učí chodiť. Z odrážadla je odmontovaná vodiaca tyč aj oporné prvky - hrazda a podpery na nožičky. Dieťatko sa odzadu drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení. Ročné dieťa už môže samostatne sedieť na autíčku a odrážať sa nožičkami. Kvalitné kolieska zaručujú tichú jazdu a vysokú stabilitu. Detské odrážadlo je ergonomicky pohodlné a bezpečné.

Detské odrážadlo je inšpirované roky obľúbenou rozprávkou Macko Pú, autíčko je vyhotovené v žlto-zelenej kombinácii a dekorujú ho obrázky medvedíka Pú s priateľmi. Odrážadlo má zabudovanú aj skrýšu na hračky umiestnenú pod sedadlom autíčka, do ktorej sa pohodlne vojde napríklad fľaška s čajíkom. Odrážadlo a chodítko Macko Pú pochádza z dielne francúzskeho výrobcu Smoby. Smoby je popredný francúzsky producent detských hračiek a pohybových pomôcok. Nové odrážadlo spája množstvo inovačných myšlienok, vďaka prídavným zariadeniam v ňom môžete dieťa jednoducho voziť. Odrážadlo je vyrobené z kvalitných a zdraviu neškodných materiálov. Vďaka praktickým rozmerom 54*41*46 cm nezaberie veľa miesta.

Vlastnosti

  • rozprávkový motív
  • vodiaca rúčka pre rodiča
  • úložný priestor pod sedadlom
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
  • elektronický panel na batérie s rôznymi melódiami
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Rozmery balenia63*30*36 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,10 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.