Odrážadlo a chodítko Auto Balade 2v1 Smoby so zvukom červeno-modré od 6 mes

Popis produktu

Chlapčenské autíčko Balade je vyrobené vo Francúzsku spoločnosťou Smoby . Auto Balade je modro-červené odrážadlo a chodítko doplnené zelenými prvkami pre chlapcov. Detské odrážadlo rastie spolu s dieťaťom už od 6 do 36 mesiacov. Najmenšie detičky môžete v autíčku jednoducho voziť vďaka teleskopickej vodiacej tyči. Na volante autíčka Auto Balade sa nachádza hrací panel na batérie, ktorý vydáva tri rôzne melódie, zaujme pozornosť vášho drobca a podporí jeho hravosť. Odrážadlo pre chlapcov má ergonomicky tvarované sedadlo a vysokú opierku, pre maximálny komfort pri vození. Bezpečné sedenie zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás a široká oporná hrazda, takže dieťatko sa môže pohodlne oprieť o ktorúkoľvek stranu. Nožičky má chlapček počas vozenia vyložené na širokých podperách.

Pod prednými aj zadnými kolieskami odrážadla sú bezpečnostné prvky proti prevráteniu autíčka. Odrážadlo Auto Balade má výškovo nastaviteľnú vodiacu kovovú rúčku, ktorú možno jednoducho bez použitia nástrojov odmontovať, rovnako ako aj ostatné prídavné prvky. Pre maximálnu bezpečnosť má autíčko všetky hrany oblé. Vo veku 10 mesiacov sa chlapček pomocou odrážadla a chodítka Auto Balade učí chodiť. Z odrážadla je odmontovaná vodiaca tyč aj oporné prvky - hrazda a stúpačky na nožičky. Dieťatko sa odzadu drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení. Ročné dieťa už môže samostatne sedieť na autíčku a odrážať sa nožičkami. Kvalitné kolieska zaručujú tichú a komfortnú jazdu. Chlapčenské odrážadlo je veľmi pohodlné a maximálne bezpečné.

Detské odrážadlo je vyhotovené v prevedení červeného pretekárskeho auta, dopĺňajú ho modré a zelené prvky. Celé odrážadlo s usmiatou tváričkou je dekorované obrázkami, ktoré dotvárajú pretekársky dizajn a prebúdzajú detskú fantáziu. Odrážadlo má zabudovanú aj skrýšu na hračky umiestnenú pod sedadlom autíčka, do ktorej sa pohodlne vojde napríklad fľaška s čajíkom. Odrážadlo v tvare auta pochádza z dielne francúzskeho výrobcu Smoby. Značka Smoby je popredný francúzsky producent detských hračiek a pohybových pomôcok. Odrážadlo spája množstvo inovačných myšlienok, vďaka prídavným zariadeniam v ňom môžete dieťa jednoducho voziť. Odrážadlo je vyrobené z kvalitných a zdraviu neškodných materiálov. Vďaka praktickým rozmerom 54*41*46 cm nezaberie veľa miesta.

Vlastnosti

  • originálny dizajn autíčka s usmievavou tvárou
  • vodiaca rúčka pre rodiča
  • úložný priestor pod sedadlom
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
  • elektronický panel na batérie s rôznymi melódiami
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Rozmery balenia63*30*36 cm
Hmotnosť3,10 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.