Odrážadlo a chodítko Autá Smoby Auto 2v1 so zvukom červené od 6 mes

Popis produktu

Smoby autíčko Cars je červeno-žlté odrážadlo pre chlapcov. Odrážado je vyhotovené v obľúbenom motíve Disney rozprávky Cars. Na volante autíčka sa nachádza hrací panel na batérie, ktorý vydáva tri rôzne melódie, zaujme detskú pozornosť a podporuje hravosť. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Najmenších chlapcov môžete v autíčku jednoducho voziť vďaka vodiacej tyčiChlapčenské odrážadlo má ergonomicky vytvarované sedadlo a vysokú opierku pre maximálny komfort pri vození. Bezpečné sedenie zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás a široká oporná hrazda, takže dieťatko sa môže pohodlne oprieť o ktorúkoľvek stranu. Nožičky má dieťa položené na širokých stúpačkách.

Pod prednými aj zadnými kolieskami odrážadla sú bezpečnostné prvky proti prevráteniu autíčka. Odrážadlo Cars má odolnú vodiacu kovovú tyč, ktorú možno jednoducho bez použitia nástrojov odmontovať. Pre maximálnu bezpečnosť má autíčko všetky hrany oblé. Vo veku 10 mesiacov sa dieťa pomocou odrážadla Cars učí chodiť. Z odrážadla je odmontovaná vodiaca tyč aj oporné prvky - hrazda a podpery na nožičky. Chlapček sa odzadu drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení. Jednoročné dieťa už môže samostatne sedieť na autíčku a odrážať sa nožičkami. Kvalitné kolesá zaručujú tichú jazdu a vysokú stabilitu. Detské odrážadlo je ergonomicky pohodlné a bezpečné.

Detské odrážadlo je inšpirované rozprávkou Cars, celkový vzhľad pripomína pretekárske autíčko McQueen, ktoré si váš drobec zamiluje. Odrážadlo má zabudovanú aj skrýšu na hračky umiestnenú pod sedadlom autíčka, do ktorej sa pohodlne vojde napríklad fľaška s čajíkom. Odrážadlo Cars pochádza z dielne francúzskeho výrobcu Smoby. Značka Smoby je popredný francúzsky producent detských hračiek a pohybových pomôcok. Nové odrážadlo spája množstvo inovačných myšlienok, vďaka prídavným zariadeniam v ňom môžete dieťa jednoducho voziť. Odrážadlo je vyrobené z kvalitných a zdraviu neškodných materiálov. Vďaka praktickým rozmerom 54*41*46 cm nezaberie veľa miesta.

Vlastnosti

  • rozprávkový motív
  • vodiaca rúčka pre rodiča
  • úložný priestor pod sedadlom
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
  • elektronický panel na batérie s rôznymi melódiami
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Rozmery balenia63*30*36 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,10 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.