Odrážadlo a chodítko Minnie Smoby Auto 2v1 s melódiami ružové od 6 mes

Popis produktu

Autíčko Minnie od francúzskeho výrobcu Smoby je ružové odrážadlo a chodítko v jednom pre dievčatká. Odrážadlo je vyhotovené v populárnom motíve Disney rozprávkovej postavičky Minnie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Najmenšie detičky môžete v autíčku jednoducho voziť vďaka teleskopickej vodiacej tyči. Na volante autíčka Minnie sa nachádza hudobný panel na batérie, ktorý vydáva tri rôzne melódie, zaujme pozornosť vašej slečny a podporí jej hravosť. Odrážadlo pre deti má ergonomicky vytvarované sedadlo a vysokú opierku, pre maximálny komfort pri vození. Bezpečné sedenie zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás a široká oporná hrazda, takže dieťatko sa môže pohodlne oprieť o ktorúkoľvek stranu. Nožičky má dievčatko počas vozenia vyložené na širokých stúpačkách. 

Pod prednými aj zadnými kolieskami odrážadla sú bezpečnostné prvky proti prevráteniu autíčka. Odrážadlo Minnie má výškovo nastaviteľnú vodiacu kovovú tyč, ktorú možno jednoducho bez použitia nástrojov odmontovať, rovnako ako aj ostatné prídavné prvky. Pre maximálnu bezpečnosť má autíčko všetky hrany oblé. Vo veku 10 mesiacov sa dievčatko pomocou odrážadla a chodítka Minnie učí chodiť. Z odrážadla je odmontovaná vodiaca tyč aj oporné prvky - hrazda a podpery na nožičky. Dieťatko sa odzadu drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení. Ročné dieťa už môže samostatne sedieť na autíčku a odrážať sa nožičkami. Kvalitné kolieska zaručujú tichú jazdu a vysokú stabilitu. Detské odrážadlo je maximálne pohodlné a veľmi bezpečné, ideálne aj pre vašu princezničku.

Detské odrážadlo je motivované roky obľúbenou rozprávkovou postavičkou Minnie. Autíčko je prevedené v ružovo-fialovej kombinácii doplnenej zelenými prvkami. Celé odrážadlo je dekorované obrázkami Minnie. Odrážadlo má zabudovanú aj skrýšu na hračky umiestnenú pod sedadlom autíčka, do ktorej sa pohodlne vojde napríklad fľaška s čajíkom. Odrážadlo a chodítko Minnie pochádza z dielne francúzskeho výrobcu Smoby. Značka Smoby je popredný francúzsky producent detských hračiek a pohybových pomôcok. Odrážadlo spája množstvo inovačných myšlienok, vďaka prídavným zariadeniam v ňom môžete dieťa jednoducho voziť. Odrážadlo je vyrobené z kvalitných a zdraviu neškodných materiálov. Vďaka praktickým rozmerom 54*41*46 cm nezaberie veľa miesta.

Vlastnosti

  • rozprávkový motív
  • vodiaca rúčka pre rodiča
  • úložný priestor pod sedadlom
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
  • elektronický panel na batérie s rôznymi melódiami
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Rozmery balenia63*30*36 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,10 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.