Odrážadlo a chodítko Balade Smoby ružové od 6 mes

Popis produktu

Smoby odrážadlo a chodítko pre deti Balade je krásne ružové autíčkobezpečnostnou ohrádkou a vodiacou tyčou. Odrážadlo je prevedené vo forme autíčka s veselou tváričkou, ktoré na prvý pohľad upúta každé dieťatko. Výhodou autíčka je to, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Malé 6 mesačné dieťa  sedí v aute chránené ohrádkou a môže sa nechať tlačiť po byte alebo po chodníku. Pre dosiahnutie maximálnej bezpečnosti je odrážadlo vybavené trojbodovým bezpečnostným pásom. Rodič ovláda jazdu pomocou vodiacej teleskopickej rúčky. Nôžky má dieťa vyložené na stupačkách. Dieťa sa pri jazde na autíčku zabaví dlhé hodiny, bdue sa cítiť ako ozajstný vodič.

Vo veku 10 mesiacov, keď sa dieťatko učí chodiť, slúži autíčko ako chodítko. Autíčko funguje ako opora počas prvých krôčikov, kedy sa zozadu drží operadla autíčka. Neskôr si dievčatko dokáže pekne sadnúť na autíčko a odrážať sa nožičkami. Smer jazdy určuje otáčaním volanta, pre väčšie pohodlie sa môže oprieť. Odrážadlo - chodítko Balade má bezpečnostné prvky pod kolieskami, ktoré zabraňujú prevráteniu autíčka. Smoby dievčenské odrážadlo v prevedení ružového autíčka je skvelou pomôckou pri pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Pod sedačkou je ukrytý úložný priestor pre hračky. Je to ideálna hračka pre všetky deti, ktoré milujú pohyb. 

Usmiate autíčko v ružových odtieňoch so zelenými a žltými doplnkami je dekorované jemnými obrázkami. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú životnosť. Smoby detské odrážadlo Balade je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s precíznosťou, pri dodržaní bezpečnostných noriem. Rozmery odrážadla pre deti sú 63*30*36 cm. Svojou farebnosťou je vhodné hlavne pre dievčatá. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plasty na hračkách Smoby sú pevné a odolné, zároveň veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Preto neváhajte a zakúpte aj vášmu malému jazdcovi toto nádherné veselé odráadlo.

Vlastnosti

  • originálny dizajn autíčka s usmievavou tvárou
  • vodiaca rúčka pre rodiča
  • úložný priestor pod sedadlom
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Rozmery balenia63*30*36 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,10 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.