Odrážadlo a chodítko Balade Smoby červeno-modré od 6 mes

Popis produktu

Smoby odrážadlo a chodítko pre deti Balade je krásne červeno-modré autíčko s bezpečnostnou ohrádkou a vodiacou tyčou. Odrážadlo je prevedené vo forme autíčka s veselou tvárou, ktoré na prvý pohľad upúta každé dieťatko. Výhodou autíčka je to, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Malé 6 mesačné dieťa sedí v aute chránené ohrádkou a môže sa nechať tlačiť po byte alebo po chodníku. Pre dosiahnutie maximálnej bezpečnosti je odrážadlo vybavené trojbodovým bezpečnostným pásom. Rodič ovláda jazdu pomocou vodiacej teleskopickej rúčky. Nôžky má dieťa vyložené na stupačkách. Vo veku 10 mesiacov, keď sa dieťatko učí chodiť, slúži autíčko ako chodítko. Autíčko funguje ako opora počas prvých krôčikov, kedy sa zozadu drží operadla autíčka. Neskôr si dievčatko dokáže pekne sadnúť na autíčko a odrážať sa nožičkami. Smer jazdy určuje otáčaním volanta, pre väčšie pohodlie sa môže oprieť. 

Odrážadlo - chodítko Balade má bezpečnostné prvky pod kolieskami, ktoré zabraňujú prevráteniu autíčka. Smoby chlapčenské odrážadlo v prevedení autíčka je skvelou pomôckou pri pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Pod sedačkou je ukrytý úložný priestor pre hračky. Usmiate autíčko v červenej a modrej farbe je dekorované veselými obrázkami. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú životnosť. Smoby detské odrážadlo Balade je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s precíznosťou, pri dodržaní bezpečnostných noriem. Rozmery odrážadla pre deti sú 63*30*36 cm. Svojou farebnosťou je vhodné hlavne pre chlapcov.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plasty použité na hračkách Smoby sú pevné a odolné, zároveň veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách SMOBY podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Vlastnosti

  • originálny dizajn autíčka s usmievavou tvárou
  • vodiaca rúčka pre rodiča
  • úložný priestor pod sedadlom
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
  • elektronický panel na batérie s rôznymi melódiami
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Rozmery balenia63*30*36 cm
Hmotnosť3,10 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.