Odrážadlo a chodítko Auto 2v1 Autá Smoby červené od 6 mes

Popis produktu

Smoby odrážadlo pre deti s motívom z rozprávky Cars je krásne červeno-žlté detské odrážadlo vhodné pre deti od 6 do 36 mesiacov. Jeho výhodou je to, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Je veľmi bezpečné, čo mu zaručuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý má dieťa okolo ramien na zabezpečenie čo najlepšieho zafixovania. K bezpečnosti prispieva aj ochranná plastová ohrádka, o ktorú sa dieťa pohodlne opiera a udržiava tak rovnováhu, a tiež zabraňuje vypadnutiu dieťaťa z detského odrážadla. Detské odrážadlo má pohodlné, vysoké a ergonomicky tvarované sedadlo, kde si môže oprieť hlavičku, a sedí v ňom ako v kočíku. Používa ho od 6 mesiacov. Opiera sa o zadnú opierku, a postupne nadobúda istotu. Pod sedadlom autíčka je praktický úložný priestor, kde si dieťa môže odložiť hračky. Vďaka odrážadlu sa dieťa učí stabilite a rovnováhe a posilňuje svalstvo.

Autíčko má praktickú vodiacu kovovú tyč, s pohodlným držiakom, pomocou ktorej rodič ovláda jazdu dieťaťa. Nožičky má na širokých stúpačkách. 8 mesačne dieťa je ako v kočíku, ale viac si užíva takúto jazdu v peknom aute. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Smoby detské odrážadlo v prevedení autíčka je skvelou pomôckou pri motorickom a pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Je prevedené v nádherných farbách a pripomína autíčko, polepené milými nálepkami. Rozmery odrážadla pre deti sú 54*41*46 cm. Výška sedadla od zeme je 21 cm, šírka sedadla je 17 cm a výška opierky od zeme je 40 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plasty použité na hračkách Smoby sú pevné a odolné, zároveň veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Vlastnosti

  • originálny dizajn autíčka s motívom rozprávky Cars
  • podoba autíčka McQueen
  • vodiaca rúčka pre rodiča
  • úložný priestor pod sedadlom
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Celková výška46 cm
Rozmery balenia63*30*36 cm
Výška sedacej plochy21 cm
Hmotnosť3,10 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.