Odrážadlo a chodítko Auto 2v1 Minnie Smoby ružové od 6 mes

Popis produktu

Smoby autíčko s motívom obľúbenej postavičky Minnie je ružovo-žlté odrážadlo pre dievčatká.  Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Najmenšie dievčatká môžete v autíčku jednoducho voziť vďaka nastaviteľnej vodiacej tyči. Dievčenské odrážadlo má ergonomicky vytvarované sedadlo a vysokú opierku, pre maximálny komfort pri vození. Bezpečné sedenie zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás a široká ohrádka, takže dieťatko sa môže pohodlne oprieť o ktorúkoľvek stranu. Nožičky má dieťa položené na širokých stúpačkách.

Pod prednými aj zadnými kolieskami odrážadla sú bezpečnostné prvky proti prevráteniu autíčka. Odrážadlo Minnie je vybavené rodičovskou vodiacou rúčkou, ktorú možno jednoducho bez použitia nástrojov odmontovať. Vo veku 10 mesiacov sa dieťa pomocou odrážadla Mninie učí chodiť. Z odrážadla je odmontovaná vodiaca tyč aj oporné prvky - hrazda a podpery na nožičky. Dievčatko sa odzadu drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení. Ročné dieťa už môže samostatne sedieť na autíčku a odrážať sa nožičkami. Kvalitné kolesá zaručujú tichú jazdu a vysokú stabilitu. Detské odrážadlo je ergonomicky tvarované a veľmi pohodlné. Dieťa si odrážaním vybije energiu, pričom si posilňuje svaly na nohách a podporuje pohybový rozvoj.

Detské odrážadlo motivované Disney postavičkou Minnie má veselý vzhľad a vzbudzuje pozitívnu náladu. Ružové odrážadlo má zabudovanú aj skrýšu na hračky umiestnenú pod sedadlom autíčka, do ktorej sa pohodlne vojde napríklad fľaška s čajíkom. Odrážadlo Minnie pochádza z dielne francúzskeho výrobcu Smoby. Smoby je popredný francúzsky producent detských hračiek a pohybových pomôcok. Nové odrážadlo spája množstvo inovačných myšlienok, vďaka prídavným zariadeniam v ňom môžete dieťa jednoducho voziť. Odrážadlo je vyrobené z kvalitných a zdraviu neškodných materiálov. Vďaka praktickým rozmerom 54*41*46 cm nezaberie veľa miesta. Výška sedadla od zeme je 21 cm, jeho šírka je 17 cm a výška opierky od zeme je 40 cm.

Vlastnosti

  • originálny dizajn autíčka s rozprávkovým motívom
  • vodiaca rúčka pre rodiča
  • úložný priestor pod sedadlom
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Celková výška46 cm
Rozmery balenia63*30*36 cm
Výška sedacej plochy21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,10 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.