Odrážadlo a chodítko Sofia Prvá Smoby Auto 2v1 so zvukom fialové od 6 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo a chodítko 2v1 Smoby s motívom obľúbenej rozprávkovej postavíčky princezná Sofia Prvá je prevedené v žiarivej farebnej kombinácii fialovej a ružovej farby, ktorá zaujme každú malú princeznú. Dievčenské odrážadlo je vybavené praktickou ochrannou hrazdou okolo pása, ktorá zaručuje pohodlné a bezpečné sedenie pre vaše dieťa. Bezpečnosť odrážadla pre deti je podporená i trojbodovým bezpečnostným pásom. Ergonomicky tvarované sedadlo odrážadla zaručuje pohodlie pri sedení, takže dieťa sa neunaví ani po dlhej jazde. Pod sedadlom je praktický úložný priestor, kde si dieťa môže odložiť hračky či iné drobnosti. Chodítko má na volante zvukový panel, ktorý hrá tri veselé melódie.

Detské odrážadlo a chodítko Sofia z produkcie francúzskeho výrobcu Smoby počas prvých mesiacov slúži na vozenie dieťaťa. Spočiatku dieťa sedí v odrážadle Smoby podobne ako v kočíku. Odrážadlo má pripojenú istiacu ohrádku a podpery nožičiek, rodič ovláda jazdu pomocou nastaviteľnej kovovej vodiacej rúčky. Kolieska sú mäkké, takže zaručujú tichú a príjemnú jazdu. Neskôr, keď vaša slečna začína chodiť, odopnete vodiacu rúčku i ochrannú hradzu a auto Sofia I. jej slúži ako oporné chodítko, na ktorom si cvičí prvé kroky. Napokon je dieťa pripravené na samostatnú jazdu na odrážadle. Odrážanie posilňuje svaly dieťaťa, čím podporuje jeho pohybový rozvoj.

Fialovo-ružová farebná kombinácia s motívmi z obľúbenej Disney rozprávky Sofia  pôsobia na dieťa veľmi pozitívne a podporujú jeho fantáziu. Renomovaný výrobca detských hračiek Smoby je zárukou francúzskej kvality, európskych štandardov, ako aj pevných a odolných materiálov. Odrážadlo je vyrobené z bezpečných plastov v kombinácii s kovovou vodiacou rúčkou. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si rokmi overenú značku Smoby. Detské odrážadlo a chodítko Sofia I. je vhodné pre každé dievčatko od 6 mesiacov až do 3 rokov. Jeho rozmery sú 54*41*46 cm.

Vlastnosti

  • rozprávkový motív
  • vodiaca rúčka pre rodiča
  • úložný priestor pod sedadlom
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
  • elektronický panel na batérie s rôznymi melódiami
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Rozmery balenia63*30*36 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,10 kg
Farbafialová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.