Odrážadlo a chodítko Auto Balade Girl Smoby ružové od 6 mes

Popis produktu

Smoby autíčko Balade Girl je krásne odrážadlo pre deti. Má nádherné bielo-sivo-ružové sfarbenie a je vhodné pre deti od 6 mesiacov do 36 mesiacov. Jeho výhodou je to, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Je veľmi bezpečné, pretože má trojbodový bezpečnostný pás, ktorý má dieťa okolo ramien na zabezpečenie čo najlepšieho zafixovania. K bezpečnosti prispieva aj ochranná plastová ohrádka, o ktorú sa dieťa pohodlne opiera a udržiava tak rovnováhu, a tiež zabraňuje vypadnutiu dieťaťa z detského odrážadla. Detské odrážadlo má pohodlné, vysoké a ergonomicky tvarované sedadlo s vysokou opierkou, kde si môže oprieť hlavičku a sedí v ňom ako v kočíku. Dieťa sa opiera sa o zadnú opierku a postupne nadobúda istotu. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Pod sedadlom detského odrážadla je praktický úložný priestor, kde si dieťa môže odložiť hračky. Rozmery odrážadla pre deti sú 54*42*48 cm. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Vďaka odrážadlu sa dieťa učí stabilite a rovnováhe a posilňuje svalstvo. Autíčko má praktickú vodiacu kovovú tyč s pohodlným držiakom, pomocou ktorej rodič ovláda jazdu dieťaťa. Nožičky má na širokých stúpačkách. 8 mesačné dieťa je ako v kočíku. Ako 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí svoje prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta. Využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Je vhodné pre malé dievčatká.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smobyje zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Vlastnosti

  • originálny dizajn autíčka s usmievavou tvárou
  • vodiaca rúčka pre rodiča
  • úložný priestor pod sedadlom
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná ohrádka
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 mesiacov
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Rozmery balenia36*30*62 cm
Hmotnosť3,10 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.