Trojkolka s prívesom a nakladačom Smoby

Popis produktu

Výrobca hračiek SMOBY prináša zaujímavo prevedenú detskú trojkolku s pevnou kovovou konštrukciou, s prívesom a nakladačom z plastových materiálov, ktoré sa dajú jednoducho odpojiť. Trojkolka pre deti  je určená pre malého stavbára, ktorú si ju okamžite zamiluje. Detská trojkolka SMOBY je vhodná hlavne pre chlapcov. Má príves, do ktorého môže dieťa nakladať pomocou bagra piesok, kamienky alebo iný materiál. Rameno bagra sa ľahko ovláda pákou a celá mechanika pôsobí ako reálne hydraulické zariadenie. Príves a nakladacie rameno je možné od trojkolky odpojiť. Deti si jazdou na trojkolke pestujú pohybové schopnosti, stabilitu, a zároveň je to veľká zábava.

Detská trojkolka má náhon na prednom kolese, dieťa pedáluje ako na bicykli. Riadidlá detskej trojkolky sa dajú zablokovať. Riadidlá trojkolky pre deti má rádius 30 stupňov. Pekná žlto-sivo-čierna stavbárska farebná kombinácia je doplnená farebnými nálepkami ktoré detskej trojkolke dodávajú vzhľad skutočného stavebného mechanizmu a upútajú dieťa na prvý pohľad. Sedadlo detskej trojkolky je ergonomicky tvarované a pohodlné, takže dieťa sa vydrží hrať po dlhý čas. Kolesá trojkolky sú čiernej farby s motívom čiernych a žltých pruhov a sú vyrobené z odolného plastu. Detská trojkolka je vyrobená z kvalitných a odolných plastových materiálov, nosná konštrukcia je z pevného kovu.

Vhodná je pre deti od 2 rokovRozmery trojkolky sú 124*42*72 cm. S touto unikátnou trojkolkou si váš malý stavbár užije veľa zábavy a bude rád tráviť čas vonku. Počas hry si dieťa rozvíja pohybové a motorické schopnosti a učí sa samostatnosti. Výrobca hračiek SMOBY je dlhoročný francúzsky výrobca hračiek, ktorý je zárukou kvality a ktorého výrobky spĺňajú prísne európske normy. Deti milujú jazdu na trojkolke takmer v každom ročnom období. Kvalitná trojkolka pre deti SMOBY JCB im poskytuje vysokú kvalitu a jedinečný dizajn. Vyberte svojmu dieťaťu trojkolku, s ktorou zažije množstvo zábavy nielen na ceste. Trojkolka SMOBY JCB je určite tou správnou voľbou pre každého chlapca.

Vlastnosti

  • kovová konštrukcia
  • plastové kolieska s tichým chodom
  • príves a rameno bagra, ktoré sa dajú odnímať
  • dizajn prívesu a nakladača
  • Francúzsky výrobca
  • vhodné od 24 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery124*42*72 cm
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.