Trojkolka Be Move Včielka Maja Smoby žlto-zelená od 15 mes

Popis produktu

Smoby trojkolka pre deti Be Move Včielka Maja je krásna detská trojkolka v žlto-zelených farbách vhodná pre malé deti od 15 mesiacov. V prednej časti je pekná dekorácia z rozprávkovým motívom. Trojkolka pre deti Smoby je dizajnovo jedinečná trojkolka s krásnou farebnou variáciou. Detská trojkolka vás milo prekvapí sviežimi farbami, ktoré podporujú fantáziu a tvorivosť dieťaťa. Jazda na trojkolke pre deti je veľmi pohodlná vďaka kvalitným kolieskam z mäkčeného plastu, ktoré si hravo poradia aj s menšími nerovnosťami. Konštrukcia trojkolky je pevná a kovová, čo zaručuje vysokú bezpečnosť a v neposlednom rade i dlhú trvácnosť, ktorá vám poslúži počas mnohých rokov. Trojkolka pre deti Be Move Včielka Maja je bezpečná a stabilná. Dieťa je fixované počas jazdy pomocou bezpečnostného pásu.

Vďaka praktickej teleskopickej vodiacej rodičovskej rúčke môže rodič ovládať a korigovať smej jazdy dieťaťa. Je plne flexibilná, vodiaca rúčka sa dá neskôr, keď vaše dieťa jazdí samostatne, pohodlne odmontovať i bez použitia náradia. Trojkolka je s voľnobehom na prednom kolese. Počas jazdy sa dajú riadidlá trojkolky vytočiť maximálne v 30° uhle. Praktickým doplnkom, ktorý dieťa plne využije je vyklápacia zadná korba, kde si môže prevážať hračky či čokoľvek iné. Riadidlá trojkolky sa dajú zablokovať, pokiaľ chce rodič ovládať smer trojkolky. Rozprávkový motív trojkolky ju oživuje a pekne dopĺňa. Vďaka pohodlnému ergonomickému tvarovanému sedadlu sa deťom sedí pohodlne a ani po dlhšom čase nie sú unavené. Trojkolka má nosnosť 30 kg. Výška sedadla od zeme je 31 cm, šírka od sedadla k volantu je 26 cm.

Veková vhodnosť detskej trojkolky Smoby je od 15 mesiacov až do 3 rokov alebo do času, kedy je vaše dieťa pripravené na svoj prvý bicykel. Pedále trojkolky sú protišmykové. Francúzska spoločnosť Smoby je dlhoročným výrobcom kvalitných detských hračiek, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske kritéria kvality, odolnosti a zároveň majú jedinečný dizajn, ktorý v sebe nesie francúzsku dokonalosť, šarm, a precíznosť. Detská trojkolka Be Move Včielka Maja spĺňa požiadavky aj najnáročnejšieho zákazníka. Je to krásna a kvalitná trojkolka, ktorá si získa priazeň vás i vašej malej ratolesti. Jazda na detskej trojkolke okrem veľkej zábavy a dobrodružstva pomáha deťom s rozvojom svalstva a pohybovej sústavy, čo priaznivo pôsobí na jeho rast.

Vlastnosti

  • pevná kovová konštrukcia
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • trojbodový bezpečnostný pás
  • výškovo nastaviteľná rodičovská rúčka
  • plastové kolieska z mäkčeného plastu s tichým chodom
  • zadná vyklápacia korba
  • od 15 mesiacov
  • vyrobená vo Francúzsku
  • predné koleso s voľnobehom
  • 30 stupňová výchylka predného kolesa do strán
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 15 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery67*52*52 cm
Rozmery balenia47*23*40 cm
Hmotnosť3,45 kg
Nosnosť30 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.